خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » حضور مدیر مرکز در جمع مربیان طرح ملی خوش حجابی و نسیم عفاف ارومیه
حضور مدیر مرکز در جمع مربیان طرح ملی خوش حجابی و نسیم عفاف ارومیه

حضور مدیر مرکز در جمع مربیان طرح ملی خوش حجابی و نسیم عفاف ارومیه

۱۳۷۶۹۹۵۸۵۱

مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی با مربیان طرح ملی خوش حجابی و نسیم عفاف ارومیه دیدار و گفتگو نمود.

حجت الاسلام ابراهیم پور به جهت موفقیت هر چه بیشتر مربیان در راستای مسئولیت تربیتی که بر عهده دارند، رهنمودهایی پیرامون مهارتهای ارتباط ارائه نمودند.

ایشان با اشاره به مشکل اساسی بدحجابی درجامعه افزودند: مشکلات روحی و عاطفی موجود در خانواده ها و دوستان ناباب منجر به رو آوردن دختر خانمها به بدحجابی و اشاعه منکر در جامعه می گردد. و لذا شما مربیان باید تمام تلاشهای علمی و کاربردی خود را در این راستا متمرکز نمایید.

همچنین در ادامه جلسه حجت الاسلام عسکرآبادی با بیان اینکه: در مرحله اول پوشش ظاهری خود مربی اثر تربیتی بر متربیان را دارد و مرحله بعد رفتار و نحوه ار تباط گیری وی با مخاطبین کارساز می باشد، یاد آورد شد: هدف از اجرای طرح خوش حجابی ، تثبیت حجاب برای چادری ها است. نه اینکه بدحجاب ها را با حجاب کند. مگر اینکه اخلاق و چادر خوش حجابی ها بر آنان تاثیر بگذارد.

وی ترویج فرهنگ مظلوم عفاف و حجاب را نیازمند تلاش مضاعف و شبانه روزی مربیان دانستند و تاکید نمودند: همانگونه که در جبهه های حق علیه باطل مردم با اخلاص در سنگرها ی دفاع مبارزه می نمودند . الان هم ما باید در سنگر احیای ارزشهای فرهنگی با ایستادگی و تلاشهای فراوان به فعالیت های خود ادامه دهیم.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.