خانه » شعب » جلسه معارفه مدیران مدارس و مربیان طرح ریحانه النبی قم برگزار شد
جلسه معارفه مدیران مدارس و مربیان طرح ریحانه النبی قم

جلسه معارفه مدیران مدارس و مربیان طرح ریحانه النبی قم برگزار شد

۱۳۸۶۰۶۲۹۰۸

جلسه معارفه مدیران مدارس مجری طرح ریحانه النبی(س) و مربیان این مرکز با حضور مسئولین در یکی از مدارس مجری طرح برگزار شد.

حجت الاسلام میرفتحی زاده مسئول طرح مدارس کشور گفت: جهت اجرای طرح ریحانه النبی در مدارس لازم بود مدیران مدارس با مربیان آموزشی که در این طرح فعالیت می نمایند آشنا شوند و در جریان برنامه های در نظر گرفته شده قرار گیرند. در همین راستا جلسه ای را تدارک دیدیم تا مربیان و مدیران را در یک محفل دوستانه با یکدیگر آشنا نماییم.
۱۳۸۶۰۶۲۹۰۸
وی در توضیح این طرح گفت: برای شروع فعالیت در قم تصمیم گرفتیم طرح مذکور را در سال جاری در ۱۰ مدرسه دخترانه ناحیه ۴ قم (پردیسان) اجرا نماییم. در این طرح آموزه های لازم در راستای نهادینه سازی حجاب مطابق کتاب مخصوص و به وسیله مربی حجاب که خود مزین به حجاب برتر است به دانش آموزان ارائه می شود ونکته قابل توجه این است که در این طرح هیچ گونه اجباری وجود ندارد ودختران به صورت اختیاری اقدام به استفاده از چادر می نمایند.

ایشان افزود: دراین جلسه که راس ساعت ۱۰:۳۰ شنبه ۹ اذر ماه برگزار شد ۱۸ مربی آموزش دیده و مدیران ۱۰ مدرسه مجری طرح حضور پیدا کردند و ضمن آشنایی با یکدیگر در جریان طرح وظایف خود قرار گرفتند.

در ادامه حجت الاسلام ابراهیم پور مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی در جلسه حضور پیدا کردند و به سوالات و ابهامات به وجود آمده پاسخ دادند و ضمن تشکر ازحضور همه مدعوین ازمدیران مدارس خواستند تا نهایت همکاری را با مربیان طرح داشته باشند.
۱۳۸۶۰۶۵۷۳۳
در پایان این جلسه خانم کریمی، مسئول اموربانوان ناحیه ۴ آموزش و پرورش ضمن تقدیر و تشکر از اعضای مرکز حجاب ریحانه النبی و مدیران و مربیان حاضر در جلسه، چند نکته ای را متذکر شدند و از مربیان خواستار شدند تا در راستای نهادینه کردن حجاب تمام سعی و تلاش خود را به کار گیرند تا دانش آموزان را نسبت به تهاجم فرهنگی بیمه نمایند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.