خانه » شعب » برگزاری کلاس آموزش مربیگری حجاب ویژه طرح ریحانه النبی
کلاس آموزش مربیگری حجاب ویژه طرح ریحانه النبی

برگزاری کلاس آموزش مربیگری حجاب ویژه طرح ریحانه النبی

۱۳۸۵۱۸۷۴۸۶

حجت الاسلام علی اسماعیلی دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی قم اظهار داشت: جهت اجرای طرح ملی حجاب ریحانه النبی(ویژه مدارس)، جلسه آموزش مربیان حجاب برگزار گردید.

ایشان بیان داشت: در راستای اجرای طرح حجاب، یک دوره آموزشی سه روزه را با حضور ۷۰ بانوی طلبه جامعه الزهرا و حوزه علمیه معصومیه برگزار گردید که مباحث و کلیات طرح در قالب ۱۴ بخش به ایشان ارائه گردید و پس از مصاحبه، ارزیابی و بررسی های لازم، ۲۵ مربی جهت فعالیت حجاب در مدارس دخترانه گزینش خواهند شد.

اسماعیلی اظهار داشت: طرح مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی با هماهنگی صورت گرفته با اداره کل آموزش و پرورش استان، در ۱۰ آموزشگاه ابتدایی دخترانه ناحیه چهار قم(پردیسان) اجرا می‌شود.

ایشان در توضیح طرح حجاب ویژه مدارس گفت: در این طرح مبانی دینی و اهمیت حجاب بر اساس کتابی که برای این امر تهیه و چاپ شده است، توسط این مربیان تدریس می شود و همچنین مسابقات علمی، فرهنگی، ورزشی، جشن حجاب و راهپیمایی حافظان حجاب در نظر گرفته شده است که در طول سال تحصیلی و بر اساس جدول برنامه‌ریزی شده اجرا خواهد شد.

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی در پایان سخنان خود گفت: لازم به ذکر است که این طرح در سال تحصیلی جاری علاوه بر قم در شهر‌های ساری، ارومیه، کاشان، اصفهان، شاهین‌شهر، مشهد و شیراز نیز در حال اجراست.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.