خانه » شعب » گسترش طرح خوش حجابی در قم
گسترش طرح خوش حجابی در قم

گسترش طرح خوش حجابی در قم

۱۳۸۲۸۶۶۴۹۴

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه قم گفت: طرح ملی خوش حجابی با پذیرش اعضای جدید در قم گسترش می یابد.

حجت الاسلام اسماعیلی دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه قم در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری حجاب افزود: طرح ملی خوش حجابی طرحی است که در سطح شهر اجرا می شود و جامعه هدف آن دختران خوش حجابی هستند که در شهر تردد می کنند که پس از دریافت کارت عضویت در صورت تمایل به عضویت این طرح درآمده و از برنامه ها و خدماتی که در آن گنجانده شده است بهره مند می شوند.

اسماعیلی افزود: هدف از اجرای این طرح تثبیت حجاب دختران خوش حجاب و ارائه آموزش های لازم در جهت گسترش فرهنگ حجاب و مبارزه با تهاجمات فرهنگی است که متاسفانه حجاب و عفاف دختران را مورد هدف قرار داده است تا از این طریق بتوانند جامعه را به فساد و تباهی کشانده و ما را از مسیر صحیح زندگی اسلامی منحرف نمایند.

وی گفت: سال گذشته این طرح با تحت پوشش قرار دادن ۴۰۰ دختر خوش حجاب در قم اجرایی شده و در فاز جدید با همکاری مرکز خدمات حوزه علمیه قم، تعداد ۵۰۰ دختر محجبه ۷ تا ۱۴ ساله از خانواده طلاب پردیسان تحت پوشش طرح ملی خوش حجابی قرار خواهند گرفت.

اسماعیلی گفت: این طرح پیش از این در شهر های ارومیه، ساری، مشهد و کاشان اجرا شده و اکنون نیز در حال اجراست که الحمدلله مورد استقبال بی نظیر والدین قرار گرفته و آثار آن به خانواده ها نیز سرایت کرده است.

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی قم افزود: ما در این طرح علاوه بر آموزش های فرهنگی سعی کردیم با هماهنگی با سایر ارگان ها خدمات شهری مناسبی را برای اعضا فراهم نماییم تا خانواده ها نیز بتوانند از آن بهره مند شوند و از آنجا که این طرح به صورت شبکه ملی اجرا می شود اعضا می توانند با ارائه کارت عضویت از خدمات سایر شهرهای مجری طرح نیز بهره مند شوند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.