خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » برگزاری آخرین جشن حافظان حجاب در سال ۹۴
برگزاری آخرین جشن حافظان حجاب در سال ۹۴
برگزاری آخرین جشن حافظان حجاب در سال ۹۴

برگزاری آخرین جشن حافظان حجاب در سال ۹۴

۱۴۳۵۸۲۴۳۱۲

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام عباسی دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی ارومیه در توضیح این مراسم گفت: این جشن اختتامیه اجرای طرح در سال تحصیلی و اتمام اجرای طرح برای دانش آموزان پایه ششم ابتدایی است و به این منظور طراحی شده است تا خاطره ای زیبا و ماندگار در ذهن دانش آموزان ایجاد نماید.

ایشان افزود: این جشن راس ساعت ۱۸:۳۰ با حضور ۱۵۰ دختر پایه ششم ۷ مدرسه تجت پوشش طرح در سالن کانون جوانان بسیج ارومیه برگزار می گردد و دانش آموزان پایه های دیگر امکان حضور در آن را ندارند.

وی در توضیح اجرای طرح گفت: طرح ملی حجاب ریحانه النبی در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ توسط ۱۵ مربی و در ۹۲ کلاس دزس، برای ۲۷۰۰ دانش آموز اجرا شد و توانست آثار مثبت زیادی را در ترویج حجاب موجب گردد.

حجت الاسلام عباسی اظهار داشت: علاوه بر اجرای سرود، تئاتر، قرائت چادر نامه و برنامه های جذابی که برای این جشن در نظر گرفته شده است، آیین چادرگذاری با حضور بانوان محجبه و نخبه شهر برگزار خواهد شد و صرف افطار دسته جمعی حسن ختام برگزاری این جشن خواهد بود.

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی ارومیه در پایان سخنان حود گفت: همچنین مربیان، مدیران مدارس و برخی از مسئولین شهری نیز به این جشن دعوت شده اند تا از نزدیک اختتامیه اجرای برنامه های فرهنگی طرح حجاب ریحانه النبی را شاهد باشند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

در آستانه بازگشایی مدارس جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس ریحانه النبی شعبه قم با حضور مربیان طرح برگزارشد.