خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » هدف طرح نسیم عفاف، زیباشناسی حجاب و پاسخ به شبهات است
هدف طرح نسیم عفاف، زیباشناسی حجاب و پاسخ به شبهات است
هدف طرح نسیم عفاف، زیباشناسی حجاب و پاسخ به شبهات است

هدف طرح نسیم عفاف، زیباشناسی حجاب و پاسخ به شبهات است

۱۳۴۲۵۹۴۴۹۰

معاون اجرایی طرح های حجاب ریحانه النبی کشور در گفتگو با پانا با بیان این که هدف طرح نسیم عفاف، زیباشناسی حجاب و پاسخ به شبهات است؛ گفت: پیامدهای مسئله حجاب، تاثیر عمقی در اجتماع، جوانان و خانواده ها دارد.

حجت السلام و المسلمین میریحیی میرفتحی زاده در حاشیه اردوی علمی، آموزشی و تفریحی مرکز ریحانه النبی اورمیه که در اردوگاه فرهنگی معلم این شهرستان برگزار شد؛ اظهار داشت: این طرح برای اولین بار، ۴ سال قبل در سالروز ولادت حضرت معصومه(س)، با اهداف برنامه های راهبردی طبق بیانات و منویات مقام معظم رهبری برنامه ریزی شد.

وی با اشاره به اینکه، متاسفانه اجرای برنامه های سطحی همانند نمایشگاه، همایش و سخنرانی و نداشتن برنامه زیربنایی و کارشناسی شده، از عوامل موثر در وارد صحنه شدن عوامل اجرایی مرکز ریحانه النبی بوده است؛ ادامه داد: مطالعات انجام شده قبل از اجرای طرح در سال ۸۷ که موضوع آن آسیب شناسی بد حجابی و نتایج آن روبه رشد بودن این معضل فرهنگی و اجتماعی و الگو برداری خانواده ها از کشورهای همسایه و رسانه ها و همچنین کوتاهی و عدم دغدغه برخی مسئولین فرهنگی در موضوع حجاب و عفاف از دیگر علل ورود ما به این صحنه بوده است.

معاون اجرایی طرح های حجاب ریحانه النبی کشور افزود: در این راستا اولین اردوی علمی، آموزشی و تفریحی در هفته ی حجاب و عفاف برنامه ریزی شد.

وی اضافه کرد: این اردو با هدف چالش های اجتماعی، آموزش های کاربردی، کارگاه های جداگانه و برنامه های مسابقه ای و تفریحی ادامه دارد.

میرفتحی زاده عنوان کرد: از نکات حائز اهمیت این اردو، حضور مدیر مرکز ریحانه النبی کشور در جمع افراد حاضر در اردوی علمی، آموزشی و تفریحی است.

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی اورمیه اذعان کرد: اردوی علمی، آموزشی و تفریحی که برای اولین بار اجرا می شود؛ در رده های سنی نوجوانان و جوانان در قالب خوش حجابی و نسیم عفاف و با هدف زیباسازی و زیباشناسی حجاب و جواب به شبهات برگزار می شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: برنامه ها و پیامدهای حجاب، تاثیرگذاری عمقی در بین اجتماع، جوانان و خانواده ها را دارد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...