خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » نشست دبیر اجرائی کاشان با رئیس ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان
نشست دبیر اجرائی کاشان با رئیس ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان
نشست دبیر اجرائی کاشان با رئیس ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان

نشست دبیر اجرائی کاشان با رئیس ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان

۱۳۶۳۱۶۳۰۷۸

حجت الاسلام انتشاری طی جلسه ای با رئیس ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان، بــرای رفـــع مشکلات طرح در شعبه بیاناتی را ایراد نمودند.

صبح امروز حجت الاسلام انتشاری دبیر اجرائی مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام شعبه کاشان دیدار صمیمانه ای با رئیس ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش شهرستان کاشان داشتند.

طی این نشست انتشاری با انتقاد از عدم حمایت برخی مسئولان ذیربط در اجرای طرح ریحانه النبی علیهاالسلام گفت: اجرای چنین طرح های فرهنگی در سطح جامعه بویژه در مدارس، نیازمند حمایت مالی و معنوی مسئولان و دستگاه ها است. به گفته وی در صورت حمایت مالی مسئولان، طرح حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام در دیگر مدارس ابتدایی دخترانه نیز اجرا می شود.

وی افزود: مشکل بزرگی که در رشد و سربلندی طرح عظیم ریحانه النبی علیهاالسلام وجود دارد فقط مشکل مالی نیست بلکه انتظار می رود که بعضی از مسئولین شهری از کار شکنی هایی که توسط آنان صورت می گیرد و اخبار غیر واقع را به سمع جامعه می رسانند، رعایت اخلاق نموده و همت خود را برای پیشبرد سلامت جامعه که پوشش اسلامی زنان، جزء یکی از مهم ترین مسائل اجتماعی است به کار گیرند.

در ادامه جناب آقای هاشمی رئیس ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش جهت رفع مشکلات این مرکز قول مساعدت و همکاری معنوی دادند و افزودند: در جلسات آتی نشست هایی پیرامون هر چه بهتر انجام شدن این طرح در سطح شهر با مرکز حجاب خواهیم داشت.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.