خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » به کار گیری تبلیغ پیوندی عامل موفقیت مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام
به کار گیری تبلیغ پیوندی عامل موفقیت مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام
به کار گیری تبلیغ پیوندی عامل موفقیت مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام

به کار گیری تبلیغ پیوندی عامل موفقیت مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام

۱۳۴۲۶۳۲۸۶۷

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام در آخرین روز نمایشگاه عفاف و حجاب ماه بانو گفت: استفاده از روش تبلیغ پیوندی عامل موفقیّت اجرای طرح های مرگز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام است.

حجت السلام مشهدی با بیان اینکه امروزه از روش های مختلف تبلیغی در فرهنگ سازی استفاده می شود گفت : بهترین نوع تبلیغ ، روش پیوندی است و مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام با استفاده از آن توانسته است بالا ترین تأثیر گزاری را در جامعه هدف داشته باشد .

وی در توضیح تبلیغ پیوندی گفت: وقتی باغبان درخت بی ثمر را می خواهد بارور و میوه دار کند پس از بررسی و تحقیق در مورد آن ، نوع پیوند را مشخص و سپس شاخه اصلی را پیدا کرده و با شکافتن دقیق و ظریف آن ، پیوند مورد نظر را درون شاخه قرار می دهد و بلافاصله اطراف آن را می بندد و به مراقبت از آن شاخه و درخت  می پردازد تا به ثمر بشیند و بارور شود.

ما نیز در مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام پس از تحقیق و پررسی منطقه مروج بی حجابی و بی عفتی که همان درخت یا سر شاخه اصلی است ، با استفاده از خواهران طلبه دوره دیده پیوند را انجام می دهیم یعنی طعم شیرین عفت و حیای آمیخته با حجاب را درون قلب فرزندان آن منطقه قرار می دهیم و این کار را آنقدر ادامه می دهیم و از آنان مراقبت می کنیم تا ریشه بی عفتی و بد حجابی از بین آنان برچیده شود.

البته این روش، به زبان ساده است ، چرا که فردی که از بازار میوه را تهیه و تناول می کند متوجه زحمات کشاورز یا باغبان نباشد .

بنابراین مرکز حجاب ریحانه النبی علیها السلام با الگو پذیری از این نوع تبلیغ و زحمات فراوان و مبارزه با آفات گوناگون توانسته است به این مهم دست یابد .

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام افزود: یقیناً این همه زحمت و تلاش بدون توکل برخداوند متعال و توسل به حضرت زهرا علیها السلام امکان پذیر نخواهد بود .

وی در پایان افزود: امیدواریم تمام عزیزانی که در مراکز حجاب ریحانه النبی علیها السلام فعالیت می کنند مورد عنایات خاصه حضرت ولی عصر اروحنا فداه قرار گیرد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.