خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » راهپیمایی حافظان حجاب برگزار شد
راهپیمایی حافظان حجاب
راهپیمایی حافظان حجاب

راهپیمایی حافظان حجاب برگزار شد

۱۳۳۵۶۸۵۰۸۴

خبرگزاری بین المللی زنان (وفا) : راهپیمایی بزرگ حافظان حجاب همزمان با ۶ شهر کشور در مشهد نیز برگزار شد.

حجت‌الاسلام حسین مشهدی در حاشیه راهپیمایی حافظان حجاب که در چهارراه بهار مشهد برگزار شد، اظهار داشت: دانش‌آموزان مشهدی در آستانه شهادت حضرت زهرا(س) در سومین راهپیمایی بزرگ مشهد شرکت کردند.

وی افزود: بیش از ۲ هزار نفر از دانش‌آموزان حافظ حجاب مدارس زیر پوشش این طرح همزمان با سایر استان‌های تهران، اصفهان، ارومیه، ساری، شیراز و کاشان در این راهپیمایی شرکت کردند.

دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه‌النبی افزود: ۲ هزار و ۱۳۰ دانش‌آموز دختر حافظ حجاب از ۱۴ مدرسه زیر پوشش طرح حجاب مدارس در پایه‌های سوم، چهارم و پنجم ابتدایی در این مراسم شرکت کردند.

وی در ادامه به برنامه‌های اجرایی این راهپیمایی اشاره کرد و افزود: دانش‌آموزان با پیشانی‌بند یا زهرا(س) و با سردادن شعارهایی چون \”خواهرم، خواهرم، حجاب تو عزت است\”، \”پاداش این عزتت، بهشت بی منت است\”، \”پیش به سوی حجاب، زیبایی بی پایان\” و \”ما با حجاب و عفتیم فدایی ولایتیم\” را بیان کردند.

دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه‌النبی خاطرنشان کرد: این راهپیمایی با کسب رضایت والدین بود و در پایان این مراسم نیز پیام شهدا در ارتباط با حجاب و بیانیه‌ای توسط خود دانش‌آموزان قرائت شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...