خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » حضور مرکز حجاب ریحانه النبی در نمایشگاه عفاف و حجاب مشهد
راهپیمایی بزرگ حافظان حجاب در مشهد برگزار می شود
راهپیمایی بزرگ حافظان حجاب در مشهد برگزار می شود

حضور مرکز حجاب ریحانه النبی در نمایشگاه عفاف و حجاب مشهد

۱۳۳۵۱۶۶۹۴۰

حضور مرکز حجاب ریحانه النبی در نمایشگاه عفاف و حجاب مشهد با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شد.

حجت الاسلام حسین مشهدی، دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه النبی مشهد از حضور این مرکز در نمایشگاه عفاف و حجاب خبر داد و گفت: این نمایشگاه با عنوان مثل نیلوفر از ۲۲ تیرماه از سوی شهرداری مشهد در محل ضلع غربی پارک ملت مشهد دایر شده است.

وی افزود: در مدت حضور در نمایشگاه، مشاور استاندار، اعضای شورای شهر، مسوول امور فرهنگی اجتماعی شهرداری، مسوولین دادگستری، بنیاد حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس و…. از این غرفه بازدید و در جریان روند فعالیت های ریحانه النبی قرار گرفته اند.

دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه النبی در مشهد با اشاره به استقبال بازدیدکنندگان اظهار داشت: عرضه محصولات فرهنگی به صورت فروش آزاد، اطلاع رسانی به مردم و مسوولان و معرفی فعالیت های مرکز در این غرفه انجام می شود.

حجت الاسلام مشهدی ادامه داد: برای همه دانش آموزانی که در طرح حجاب این مرکز چادری شده اند تشکیل پرونده داده شده و در اولین فرصت که تأمین بودجه صورت گیرد ما آماده پشتیبانی علمی ـ فرهنگی این افراد هستیم.

وی، عرضه مانتو و مقنعه اسلامی، بخش کودک و نوجوان، پرسش و پاسخ مهدویت، مشاوره و… را از دیگر غرفه های این نمایشگاه ذکر و خاطرنشان کرد: نمایشگاه مثل نیلوفر با هدف اشاعه فرهنگ حجاب با مساحت ۲۵۰۰ متر مربع از ۲۲ تیرماه در محل پارک ملت مشهد دایر است.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.