خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » حضور مرکز حجاب ریحانه النبی در نمایشگاه عفاف و حجاب مشهد
راهپیمایی بزرگ حافظان حجاب در مشهد برگزار می شود
راهپیمایی بزرگ حافظان حجاب در مشهد برگزار می شود

حضور مرکز حجاب ریحانه النبی در نمایشگاه عفاف و حجاب مشهد

۱۳۳۵۱۶۶۹۴۰

حضور مرکز حجاب ریحانه النبی در نمایشگاه عفاف و حجاب مشهد با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شد.

حجت الاسلام حسین مشهدی، دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه النبی مشهد از حضور این مرکز در نمایشگاه عفاف و حجاب خبر داد و گفت: این نمایشگاه با عنوان مثل نیلوفر از ۲۲ تیرماه از سوی شهرداری مشهد در محل ضلع غربی پارک ملت مشهد دایر شده است.

وی افزود: در مدت حضور در نمایشگاه، مشاور استاندار، اعضای شورای شهر، مسوول امور فرهنگی اجتماعی شهرداری، مسوولین دادگستری، بنیاد حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس و…. از این غرفه بازدید و در جریان روند فعالیت های ریحانه النبی قرار گرفته اند.

دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه النبی در مشهد با اشاره به استقبال بازدیدکنندگان اظهار داشت: عرضه محصولات فرهنگی به صورت فروش آزاد، اطلاع رسانی به مردم و مسوولان و معرفی فعالیت های مرکز در این غرفه انجام می شود.

حجت الاسلام مشهدی ادامه داد: برای همه دانش آموزانی که در طرح حجاب این مرکز چادری شده اند تشکیل پرونده داده شده و در اولین فرصت که تأمین بودجه صورت گیرد ما آماده پشتیبانی علمی ـ فرهنگی این افراد هستیم.

وی، عرضه مانتو و مقنعه اسلامی، بخش کودک و نوجوان، پرسش و پاسخ مهدویت، مشاوره و… را از دیگر غرفه های این نمایشگاه ذکر و خاطرنشان کرد: نمایشگاه مثل نیلوفر با هدف اشاعه فرهنگ حجاب با مساحت ۲۵۰۰ متر مربع از ۲۲ تیرماه در محل پارک ملت مشهد دایر است.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...