خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » آیین چادرگذاری ۴۰۰ حافظ حجاب در مشهد برگزار شد
آیین چادرگذاری دختران حافظ حجاب در مشهد
آیین چادرگذاری دختران حافظ حجاب در مشهد

آیین چادرگذاری ۴۰۰ حافظ حجاب در مشهد برگزار شد

۱۳۲۸۰۷۹۱۷۱

۴۰۰ تن از دانش آموزان طرح حجاب ریحانه النبی مشهد طی مراسمی باشکوه با حضور نماینده مردم مشهد در مجلس در آیین چادرگذاری حضور یافتند.

آیین چادرگذاری ۴۰۰ تن از دانش آموزان پایه پنجم ناحیه ۴ آموزش و پرورش مشهد که در طرح حجاب ریحانه النبی شرکت کردند، همزمان با جشن فارغ التحصیلی آنان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور پرشور مادران و دانش آموزان در مجتمع تجاری الماس شرق مشهد برگزار شد، پنج از تن از دانش آموزان هر یک به نمایندگی از طرف یک مدرسه به صورت نمادین و با اجرایی جذاب چادرگذاری شدند.

خانم ساسانی، معاون آموزش ابتدایی ناحیه چهار آموزش و پرورش مشهد در این مراسم، ضمن تقدیر از فعالیت های مرکز ریحانه النبی، به استقبال قابل توجه دانش آموزان از این طرح اشاره کرد و افزود: حجاب یک مساله تربیتی خانوادگی است و خصوصا مادران نقش اساسی در تثبیت حجاب و شکل گیری باورهای دینی فرزندان دارند.

وی با اشاره به تأکید قرآن کریم بر حفظ حجاب و عفت اظهار داشت: دختران دانش اموزی که از مقطع ابتدایی در طرح حجاب ریحانه النبی شرکت می کنند در واقع برای مراحل بعدی واکسینه می شوند.

ساسانی، تداوم انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی در منطقه را مرهون حفظ حجاب بانوان دانست و گفت: حیا یکی از ستون های حجاب و عفاف و از راه های موثر در تحکیم بنیان خانواده است.

گفتنی است عفت شریعتی، عضو کمیسیون امنیت داخلی مجلس، مجیدیان، مشاور امور بانوان ناحیه چهار آموزش و پرورش مشهد، مدیریت و امام جماعت مجتمع الماس شرق از حاضران در مراسم بودند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...