خانه » شعب » همایش مادران طرح حجاب ریحانهالنبی در شیراز برگزار می شود.
همایش مادران طرح حجاب ریحانهالنبی در شیراز
همایش مادران طرح حجاب ریحانهالنبی در شیراز

همایش مادران طرح حجاب ریحانهالنبی در شیراز برگزار می شود.

۱۳۲۸۵۲۷۳۷۰

پایگاه خبری حجاب، مادران دانش آموزان مدارس مجری طرح حجاب ریحانهالنبی در شیراز فردا در همایشی با برنامه ها و اهداف این طرح بیشتر آشنا می شوند.

حجت الاسلام ابراهیم آذرنیا، دبیر اجرایی مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی طرح حجاب ریحانه النبی(س) شیراز، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری حجاب، ضمن اشاره به استقبال دانش آموزان مدارس ناحیه دو شیراز از طرح حجاب ریحانهالنبی(س) افزود: به منظور هماهنگی والدین دانش آموزان با مربیان در تحقق اهداف این مرکز،همایشی با حضور مادران حامیان و حافظان حجاب مدارس مجری این طرح فردا برگزار می شود.

وی ابراز داشت: عدم هماهنگی بین آموخته‌های دانش آموزان در زمینه حجاب با نگرش خانواده‌ها در این باره می‌تواند مانعی برای رسیدن به اهداف این مرکز در اشاعه فرهنگ
” حمایت های معنوی آیت الله ایمانی، امام جمعه شیراز در اجرایی شدن این طرح بسیار مؤثر است ”
حجاب باشد.

حجت الاسلام آذرنیا ادامه داد‌: همایش مادران به منظور ایجاد این هماهنگی و آشنایی بیشتر والدین به خصوص مادران با این طرح برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: طرح حجاب ریحانهالنبی(س) از آبان ماه سال جاری در ۹ مدرسه ابتدایی ناحیه دو این شهر در حال اجرا است و ۲۱۰۰ دانش آموز مقطع سوم تا پنجم ابتدایی را زیر پوشش قرار داده است.

وی در تشریح فعالیت های اجرایی این مرکز در شیراز خاطر‌نشان کرد: در آغاز این طرح در مدارس نه‌گانه این شهر پنجاه دانش آموز در گروه حافظان حجاب بودند که این تعداد اکنون به چهارصد نفر رسیده است.

وی در ادامه حمایت های معنوی آیت الله ایمانی، امام جمعه شیراز را در اجرایی شدن این طرح بسیار مؤثر دانست و افزود : همچنین رییس اداره آموزش و پرورش شیراز و رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو این شهر از دیگر حامیان و همکاران در اجرای طرح حجاب ریحانهالنبی هستند.

گفتنی است، این همایش فردا ساعت ۱۵تا ۱۸ در سالن نرگس واقع در ادراه آموزش و پرورش ناحیه ۲ برگزار می شود.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.