خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » همایش مادران طرح حجاب ریحانهالنبی در کاشان برگزار می شود
همایش مادران طرح حجاب ریحانهالنبی در کاشان
همایش مادران طرح حجاب ریحانهالنبی در کاشان

همایش مادران طرح حجاب ریحانهالنبی در کاشان برگزار می شود

default_news_pic

در ادامه اجرای طرح حجاب ریحانهالنبی در کاشان، امروز همایش مادران دانش آموزان مجری این طرح با هدف آشنایی و هماهنگی والدین با این طرح برگزار می شود.

حجت الاسلام رسول انتشاری، دبیر اجرایی مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی طرح حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام در کاشان، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حجاب، با اشاره به افزایش تعداد حافظان حجاب در مدارس ابتدایی” از ۱۰۰۲ دانش آموز زیر پوشش این طرح ۸۹۹ نفر حافظ حجاب و ۸۹ نفر حامی حجاب هستند که این تعداد در مقایسه با آغاز اجرای طرح افزایش چشمگیری داشته است. “

ایشان تصریح کرد: این همایش به منظور آشنایی مادران دانش آموزان مجری طرح حجاب ریحانهالنبی و ایجاد هماهنگی بین اهداف این طرح با نگرش های والدین آنها در زمینه حجاب و عفاف، امروز برگزار می شود.

وی ابراز داشت: این همایش با سخنرانی حسین حنطه ای، رییس آموزش و پرورش کاشان و حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور، مدیر مرکز تحقیقات کاربردی حجاب ریحانهالنبی علیهاالسلام انجام می شود.

حجت الاسلام انتشاری افزود: از ۱۰۰۲ دانش آموز زیر پوشش این طرح ۸۹۹ نفر حافظ حجاب و ۸۹ نفر حامی حجاب هستند که این تعداد در مقایسه با آغاز اجرای طرح افزایش چشمگیری داشته است.

شایان ذکر است، این طرح با حمایت و همکاری فرمانداری و آموزش و پرورش کاشان در این شهر اجرا می شود.

گفتنی است، طرح حجاب ریحانهالنبی با آغاز سال تحصیلی جاری در ۵ مدرسه ابتدایی کاشان برای ۱۰۰۲ دانش آموز مقطع سوم تا پنجم ،اجرایی شده است.

 

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.