خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » دیدار دانشجویان دانشگاه پیام نور ارومیه با دبیر اجرائی مرکز حجاب ریحانه النبی
دیدار دانشجویان دانشگاه پیام نور ارومیه با دبیر اجرائی مرکز حجاب ریحانه النبی
دیدار دانشجویان دانشگاه پیام نور ارومیه با دبیر اجرائی مرکز حجاب ریحانه النبی

دیدار دانشجویان دانشگاه پیام نور ارومیه با دبیر اجرائی مرکز حجاب ریحانه النبی

۱۳۳۱۴۶۶۵۲۶

دانشجویان دانشگاه پیام نور ارومیه ضمن بازدید از مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با دبیر اجرایی این مرکز دیدار و گفت وگو کردند.

در این جلسه که در دفتر حجاب ریحانه النبی ارومیه برگزار شد، حجت الاسلام میر فتحی زاده دبیر اجرائی این مرکزو چندین تن از دانشجویان و مسئول روابط عمومی دانشگاه پیام نور ارومیه، جناب آقای آقازاده گرد هم آمدند و دانشجویان محترم مسائل و مشکلات خود را در زمینه فعالیت های فرهنگی بیان نمودند.

ایشان در طی سخنان خود دغدغه های خود در زمینه فضای نامناسب دانشگاه ها، بدحجابی و عدم معرفت و آگاهی دختران ازفوائد و زیبایی های حجاب را مطرح نموده وناراحتی خود را ازعدم همکاری و معاونت مسئولین در پیشبرد طرح ها و مباحث فرهنگی ازجمله حجاب اعلام کردند و ازحجت الاسلام میر فتحی زاده خواستار مساعدت و همکاری در زمینه گسترش عفاف و حجاب شدند.

در ادامه این دیدارحجت الاسلام میر فتحی زاده راهکارهایی را در زمینه مباحث فرهنگی مطرح کردند و از دانشجویان خواستند که در حوزه فعالیت هایشان و دردرون مجموعه مراقب اعمال و رفتارشان باشند و با زبانی نرم و بصورت غیر مستقیم مباحث را مطرح نمایند.

شایان ذکر است که یکی از دانشجویان محترم از اعضای طرح ملی نسیم عفاف می باشد و اکنون در دانشگاه تلاش های گسترده ای را در زمینه حجاب آغاز نموده است.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.