خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » مسابقات ادبی هنری حجاب در ارومیه برگزار می شود
مسابقات ادبی هنری حجاب در ارومیه برگزار می شود
مسابقات ادبی هنری حجاب در ارومیه برگزار می شود

مسابقات ادبی هنری حجاب در ارومیه برگزار می شود

۱۳۲۸۱۶۹۴۸۰

پایگاه خبری حجاب، در ادامه اجرای طرح خوش حجابی و نسیم عفاف ریحانهالنبی همزمان با ولادت حضرت فاطمه(س) مسابقات شعر، داستان کوتاه، کتابخوانی و کاریکاتور با محوریت حجاب در ارومیه برگزار می شود.

حجت الاسلام سید یحیی میر فتحی زاده، دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانهالنبی(س) در ارومیه، در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری حجاب، با اشاره به برگزاری مسابقات ادبی هنری حجاب که از برنامه های مناسبتی طرح نسیم عفاف است، اظهار داشت: این طرح برای نخستین بار در ارومیه و برای دختران ۱۴تا۱۸ سال عضو طرح خوش حجابی اجرا می شود.

وی تصریح کرد: این مسابقات در قالب شعر، داستان کوتاه، کتابخوانی و کاریکاتور با هدف ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در ارومیه اجرا می شود.

وی زیبایی چشم ها، حجاب چشمها، آوای حجاب از زبان شهدا، چتر حجاب باران نگاه و ماه شب چهاردهم را از موضوعات بخش شعر بر شمرد.

حجت الاسلام میرفتحی زاده افزود: علاقه مندان به داستان کوتاه می توانند آثار خود را با عناوین ارمغان چادرم، بربال آرامش، حجاب دوست داشتنی ترین حریم، احساس ناب، بوی بهشت، هدیه آسمانی، رد پای عفاف، خدا نزدیک است، با حجاب به خدا نزدیک تر شویم، حیا حقیقت حجاب و زیبایی حجاب حق من انتخاب من زندگی من ارائه دهند.

وی سراب آزادی، راهیان کوی سراب، حیله غرب و بی حجابی نشانه خیره اندیشی را از موضوعات بخش کاریکاتور دانست.

دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانهالنبی(س) در ارومیه ادامه داد: برای شرکت در بخش کتابخوانی می توانند با مراجعه به دفتر مرکز حجاب ریحانهالنبی(س) در ارومیه کتاب دختران و مزاحمت ها نوشته محمود اکبری را دریافت و مطالعه نمایند.

قابل ذکر است، تاریخ مراجعه برای دریافت کتاب ۱۲ تا ۱۷ اردیبهشت ماه و مهلت تحویل آثار ۲۶ تا ۳۰ اردیبهشت ماه اعلام شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.