خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » طرح شناسایی حافظان حجاب دختران مقطع راهنمایی آغاز شد
مسابقات ادبی هنری حجاب در ارومیه برگزار می شود
مسابقات ادبی هنری حجاب در ارومیه برگزار می شود

طرح شناسایی حافظان حجاب دختران مقطع راهنمایی آغاز شد

۱۳۲۸۱۶۹۴۸۰

پایگاه خبری حجاب، به مناسبت سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طرح شناسایی حافظان حجاب دختران مقطع راهنمایی برای نخستین بار در شهر ارومیه آغاز شد.

حجت الاسلام سید میر یحیی میر‌فتحی‌زاده، دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه النبی(س) شعبه آذربایجان غربی، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری حجاب با اعلام این خبر گفت: طرح شناسایی دختران حافظ حجاب ارومیه به مناسبت دهه مبارک فجر از شانزدهم بهمن در این شهر آغاز شد.

وی با بیان این که این طرح با هدف پشتیبانی فکری و فرهنگی دخترانی که در سال های گذشته در طرح حجاب ریحانه النبی مقطع ابتدایی شرکت کرده اند، اجرا می‌شود، ابراز داشت: در گام اول این طرح، ۷۲۷ حافظ حجاب مقطع پنجم ابتدایی سال گذشته که هم اکنون در مقطع راهنمایی ارومیه ادامه تحصیل می دهند، برای پشتیبانی و ارائه خدمات فرهنگی سازماندهی می ‌شود.

دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه النبی شعبه آذربایجان غربی به خبرنگار حجاب گفت: ترویج و نهادینه سازی فرهنگ حجاب نیازمند اجرای طرح‌های تربیتی در بین دانش‌آموزان است که تحقق این این مسأله بدون اقدام جدی و حرکت‌ دلسوزانه مسؤولان فرهنگی امکان‌پذیر نیست.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد که طرح‌های کاربردی مرکز حجاب ریحانه النبی که از سوی مبلغان حوزه علمیه در قم مدیریت می‌شود، بتواند گام‌ جدید و اساسی را در جهت فرهنگ تربیتی حجاب و عفاف در جامعه بردارد.

حجت الاسلام میر‌فتحی‌زاده خاطر‌نشان کرد: مرکز حجاب ریحانه النبی تا کنون توانسته طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی(س) در مدارس، نسیم عفاف و خوش‌حجابی شهری را در برخی شهر‌های کشور به اجرا درآورد.

وی همچنین از حضور منسجم شرکت کنندگان طرح‌های خوش حجابی و نسیم عفاف در راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد و بیان داشت: شهر ارومیه، امسال شاهد حضور خروجی‌های طرح کاربردی حجاب است و حضور منسجم و سازمان یافته دختران خوش‌حجاب این شهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه پایبندی آنان به آرمان‌های انقلاب و اهداف نورانی و مقدس امام خمینی(ره) است.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.