خانه » شعب » مسئولان حمایت کنند یا نکنند وظیفه خود را انجام می دهیم
مسئولان حمایت کنند یا نکنند وظیفه خود را انجام می دهیم
مسئولان حمایت کنند یا نکنند وظیفه خود را انجام می دهیم

مسئولان حمایت کنند یا نکنند وظیفه خود را انجام می دهیم

۱۳۲۹۸۹۶۳۲۵

دبیر اجرایی طرح ریحانه النبی ساری با انتقاد از عدم حمایت مسئولان از اجرای طرح حجاب ریحانه النبی گفت: مسئولان از اجرای این طرح حمایت کنند یا نکنند، ما وظیفه خود را انجام می دهیم.

حجت الاسلام “ابراهیم باقرزاده” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حجاب، بیان کرد: حجاب یک مسئله دینی، شرعی و الهی است که خداوند در قرآن بر رعایت آن تاکید کرده و آیاتی را نیز به همین امر اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه حجاب از واجبات الهی است، افزود: رعایت عفاف و حجاب یقینا بسیاری از آسیب ها و معضلات اجتماعی را در تمام سطوح کاهش می دهد. باقرزاده با اشاره به اینکه تمام مشکلات بشر ناشی از عدم رعایت فرامین الهی است، افزود: اگر والدین به فلسفه حجاب پی ببرند و به بهترین وجه به فرزاندان خود انتقال دهند، شاهد آرامش روانی و فردی ناشی از رعایت عفاف و حجاب در جامعه خواهیم بود.

وی با تاکید بر اجرای برنامه های فرهنگی و تشویق دانش آموزان در رعایت حجاب و عفاف، گفت: تاکنون هیچ مسئول استانی و یا کشوری از اجرای طرح حجاب ریحانه النبی حمایت نکرده است.

دبیر اجرایی طرح ریحانه النبی شهرستان ساری با انتقاد از عدم حمایت مسئولان از اجرای طرح حجاب ریحانه النبی گفت: مسئولان از اجرای این طرح حمایت کنند یا نکنند، ما وظیفه خود را انجام می دهیم. وی تصریح کرد: مسئولان حتی از این طرح حمایت معنوی هم نمی کنند و متاسفانه اگر مسئولان بخواهند در این زمینه کاری کنند شاید مشکلی هم ایجاد کنند.

باقرزاده تصریح کرد: عدم حمایت جدی مسئولان و عدم اختصاص بودجه کافی و مشخص برای موسسات حجاب در ارایه خدمات به علاقه‌مندان این موضوع از جمله مشکلاتی است که از سوی مدیران موسسات عفاف و حجاب مطرح می‌شود. وی از دلسوزان، مسئولان و جامعه دینی درخواست کرد اگر در زمینه فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النبی سوال و یا شبهه ای دارند، مطرح کنند و مسئولان این مرکز پاسخگوی آنها خواهند بود.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.