خانه » شعب » تهران - تهران » برگزاری جلسه مربیان تهران با موضوع روابط دختر و پسر
جلسه مربیان تهران با موضوع روابط دختر و پسر
جلسه مربیان تهران با موضوع روابط دختر و پسر

برگزاری جلسه مربیان تهران با موضوع روابط دختر و پسر

۱۴۲۹۳۵۰۵۴۰

دبیر اجرایی شعبه تهران گفت: آخرین جلسه آموزشی مربیان طرح مدارس تهران با موضوع روانشناسی کودک و روابط دختر و پسر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام محمدجواد گلسرخی، دبیراجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی تهران در توضیح این خبر افزود: این جلسه در دو نوبت صبح و عصر ۲۷ فروردین ماه و با حضور استاد گرانقدر، حجت الاسلام سلیمی و با موضوع روانشناسی کودک و روابط دختر و پسر در شعبه تهران برگزار شد.

وی در ادامه گفت: این جلسه آموزشی که آخرین جلسه مربیان در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ می باشد با هدف افزایش مهارت ارتباطی مربیان و شناخت بهتر مخاطب که کودکان و نوجوانان هستند، برگزار شد و سعی شد تا برخی از مشکلات و معضلات کنونی این قشر مورد بررسی قرار گیرد.

ایشان نحوه ارتباط مربی با کودک را در آموزش بسیار مهم دانست و به نقل از کارشناس جلسه گفت: مربی باید کودک و نیازهای او را به درستی بشناسد و بتواند با ایجاد یک رابطه عاطفی، تاثیر گذاری لازم را داشته باشد و به پرسش های آن پاسخ مناسب دهد.

دبیر اجرایی شعبه تهران اظهار داشت: کارشناس محترم در بخشی دیگری از سخنان خود نیازها و مشکلات سنین مختلف را توضیح داده و راهکارهایی را ارائه نمود و در زمینه الگو گرفتن والگوپذیری در سنین نوجوانی نکات خوبی را ارائه کرد.

محمد جواد گلسرخی افزود: قرار گرفتن در گروه همسالان و علل ارتباط با جنس مخالف از جمله مواردی بود که در این جلسه آموزشی توضیح داده شد و درپایان مربیان هریک سوالات خود را مطرح نموده و پاسخ آن را از کارشناس جلسه دریافت نمودند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...