خانه » شعب » جلسه ماهیانه مربیان طرح خوش حجابی ساری برگزار شد
جلسه ماهیانه مربیان طرح خوش حجابی ساری

جلسه ماهیانه مربیان طرح خوش حجابی ساری برگزار شد

۱۴۳۲۰۳۲۲۵۸

اولین جلسه ماهیانه مربیان طرح های خوش حجابی و نسیم عفاف ساری، دوشنبه صبح با حضور مسئول امور بانوان در شعبه ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حمیده سادات موسوی مسئول اموربانوان مرکز حجاب ریحانه النبی ساری در این زمینه افزود: پیش از این مربیان فعالیت خود را در سال جدید و بر اساس دستور العمل های ابلاغ شده آغاز نموده بودند و این جلسه به منظور گزارش دهی فعالیت های صورت گرفته و ارائه دستور العمل های جدید برگزار شد.

وی در ادامه سخنان خود گفت: در ابتدای این جلسه گزارش فعالیت های مربیان دریافت شد و به مربیان توصیه شد تا در ایجاد فضای صمیمی بین اعضای گروه تمام تلاش خود را به کار گیرند و بر شادابی فضای کلاس های خود بیفزایند.

ایشان افزود:‌ ارتباط گیری مستمر با مادران، دریافت پیشنهادات و انتقادات آنها و ارائه تکلیف به دختران از جمله مواردی بود که از مربیان خواسته شد تا بر انجام آنها اهتمام ورزند.

حمیده سادات موسوی اظهار داشت: در این جلسه برنامه کلاس های تابستان و اوقات فراغت دختران به مشورت گذاشته شد و مربیان نظرات و برنامه های پیشنهادی خود را مطرح نمودند که از جمله آنها می توان به برگزاریکلاس های بافتنی، هویه کاری، نقاشی، آموزش مادران با موضوعات ماهواره و تربیت دینی فرزندان، آموزش دختران با موضوع اینترنت و فضاهای مجازی و … اشاره نمود.

در پایان جلسه برنامه های پیشنهادی مورد استقبال تمامی مربیان قرار گرفت و مقرر شد تا اقدامات لازم برای برگزاری آنها فراهم شود.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

در آستانه بازگشایی مدارس جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس ریحانه النبی شعبه قم با حضور مربیان طرح برگزارشد.