خانه » شعب » دیدار مسئول اموربانوان شعبه ساری با رئیس شورای اسلامی این شهر
دیدار مسئول اموربانوان شعبه ساری با رئیس شورای اسلامی این شهر

دیدار مسئول اموربانوان شعبه ساری با رئیس شورای اسلامی این شهر

۱۴۳۰۲۰۱۶۵۰

مسئول امور بانوان شعبه ساری ضمن دیدار با ریاست شورای اسلامی شهرستان ساری به ارائه گزارش عملکرد فعالیت های شعبه ساری پرداخت و برخی از مشکلات اجرای طرح را برشمرد و خواستار حمایت مادی و معنوی ایشان شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، در ابتدای این دیدار، حمیده سادات موسوی مسئول امور بانوان مرکز حجاب ریحانه النبی ساری ضمن تشکر از فعالیت های فرهنگی سردار شمشیربند در ریاست شورای اسلامی شهرستان ساری، به تشریح طرح های مرکز پرداخت و از عدم مساعدت و پشتیبانی مادی و معنوی دستگاه های دولتی استان و شهرستان ابراز نارضایتی نمودند.

ایشان در ادامه از سردار شمشیربند خواست تا نسبت به رفع برخی از مشکلات و بی مهری مسئولان ذیربط اقداماتی را صورت دهد و با حمایت های مادی و معنوی خود، مرکز حجاب ریحانه النبی را در رسیدن به اهداف عالیه خود در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف یاری نماید.

در ادامه رئیس شورای اسلامی شهرستان ساری به تقدیر از مرکز حجاب ریحانه النبی پرداخت و از اجرای طرح های عفاف و حجاب در سطح شهرستان اظهار رضایت نمود و گفت: کار شما در مجموعه ریحانه النبی، کار خدا پسندانه ای است و طرح هایتان، کاربردی و زیباست به همین جهت امیدوارم بتوانم در این جایگاه شما را یاری نمایم.

سردار شمشیربند با اشاره به زمان بر بودن فعالیت های فرهنگی اظهار داشت: با توجه به سابقه شما در اجرای طرح های حجاب، شما را به کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرستان معرفی می کنم تا با شرکت در یکی از جلسات کمیسیون فرهنگی، بتوانید به تشریح کامل برنامه های خود بپردازید و من نیز پشتیبان شما خواهم بود و امیدوارم که با حمایت سایر اعضا بتوانیم شما را یاری نماییم.

وی در پایان سخنان خود، مساعدت مالی را در گرو ارائه برنامه های سالانه و پروژه های اجرایی دانست و از مرکز حجاب ریحانه النبی خواست مکتوبات خود را در این زمینه به شورای شهر ارائه دهد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...