خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » جلسه هماهنگی جشن حافظان حجاب ارومیه برگزار شد.
جلسه هماهنگی جشن حافظان حجاب ارومیه
جلسه هماهنگی جشن حافظان حجاب ارومیه

جلسه هماهنگی جشن حافظان حجاب ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، جلسه برنامه ریزی برای برگزاری جشن حافظان حجاب پایه ششم شعبه ارومیه در محل شعبه و با حضور مسئولین شعبه و نماینده ستاد مرکزی و اعضای اتاق فکر برگزار گردید.
در این جلسه حجه الاسلام میرفتحی زاده ضمن تبیین و توضیح چگونگی برگزاری جشن امسال و مکان و زمان جشن ، به برگزاری هر چه با شکوه تر این جشن به منظور ایجاد خاطره ای جذاب و به یاد ماندنی برای دانش آموزان حافظ حجاب پایه ۶تاکید کردند.
سپس خانم شهبازپور گزارش مبسوطی از مقدمات انجام گرفته برای برگزاری هر چه بهتر جشن حافظان توسط اعضای اتاق فکر شعبه را تبیین و توضیح دادند.

 

IMG_۲۰۱۶۰۶۰۹_۱۲۰۱۱۰
لازم به توضیح است جشن حجاب و آیین ویژه چادر گذاری برای دانش آموزان حافظ حجاب پایه ششم در پایان هر سال تحصیلی و با هدف فارغ التحصیل شدن دانش آموزان با حجاب برتر چادر از مقطع ابتدایی برگزار می گردد که برنامه های متنوعی از جمله پخش مارش حجاب ، قرائت چادر نامه ، وفانامه ، تئاتر و آیین چادرگذاری و اهدای بسته فرهنگی در آن اجرا می گردد.
این جشن در ایام ولادت امام حسن مجتبی (ع) برای حافظان پایه ششم از دانش آموزان حافظ حجاب برتر همراه با والدین و مدیران مدارس مجری طرح و با حضور مسئولین شهری برگزار می گردد.

شعبه هم اکنون در حال آماده سازی مقدمات این جشن می باشد.

 

۱۱ ۱۱۱

 

انتهای پیام/

 

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.