خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » دوره ی آموزشی تکمیلی مربیان ارومیه برگزار شد.
دوره ی آموزشی تکمیلی مربیان ارومیه
دوره ی آموزشی تکمیلی مربیان ارومیه

دوره ی آموزشی تکمیلی مربیان ارومیه برگزار شد.

به گزارش روایط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، در این دوره ی آموزشی که طی دو جلسه دوساعته برگزار گردید ابتدا حجه الاسلام ارجمندی کارشناس امور تربیتی و روان شناسی نکات ارزنده ای را در رابطه با روان شناسی مخاطب و شناخت مخاطب به عنوان زیر بنای کار مبلّغ عنوان نمودند.
ایشان افزودند: آن کس که دلش به نور حق روشن شده می تواند نور حق را در دلها بتاباند اما کسی که دلی خالی از نور حقیقت دارد چگونه می تواند دلها را به نور حق و حقیقت روشن نماید. لذا کسانی که مبلغ و مروج احکام الهی همچون حجاب هستید هرگاه کلامتان با تمام وجود و با نیت خیرخواهانه و همراه با نور درونی باشد تاثیر آن برمتربّی فوق العاده خواهد بود.

 


در جلسه دوم این دوره ی آموزشی جناب آقای عباسی معاونت تبلیغ استان ضمن تأکید به مسئول بودن طلاب برای حل شبهات موجود در جامعه تأکید کردند : انسان رسالتمند همواره خود را مسئول می داند و با نگاه به حقیقت در مسیر فردایی روشن گام بر می دارد و هرگز تسلیم مشکلات و واقعیتهای موجود نخواهد شد. و این وعده ی الهی که آخر این مسیر قطعأ به فرجامی روشن و آینده ای نوید بخش ختم خواهد شد که ” ان الارض یرثها عبادی الصالحون “.

 


در ادامه حل عقلانی شبهات موجود در جوامع با توجه به نیاز مخاطب و تسلط به مباحث تربیتی از جمله مباحثی بود که در این دوره چند ساعته اجمالاً مورد بحث و بررسی توسط اساتید ارجمند قرار گرفت.

 

انتهای پیام/

درباره ریحانه النبی ارومیه

x

شاید بپسندید

پاسخگویی به شبهات حجاب در مصلی ارومیه

پاسخگویی به سوالات خواهران نمازگزار در مورد حجاب در مصلی ارومیه

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ ...