خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » برگزاری دومین جلسه آموزشی_ مهارتی مربیان شعبه ارومیه

برگزاری دومین جلسه آموزشی_ مهارتی مربیان شعبه ارومیه

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ دومین جلسه از سلسه جلسات کاربردی کردن مفاهیم دینی از جمله حجاب برای دختران دبستانی، در محل شعبه ارومیه مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها) و با حضور مربیان طرح و برخی طلاب این شهر برگزار گردید .
استاد مربوطه حجت الاسلام نوروز نژاد ضمن تاکید بر شناسایی نخبگان و مستعدین از دانش آموزان تاکید کرد برای جذب این دسته از دانش اموزان یافتن نکات مشترک فکری و ایجاد صمیمیت برای مربی حجاب و پیشبرد اهداف او ضروری است .
سپس ایشان با اشاره به اینکه یافتن راه نفود برای ارتباط با هر قشری از بانوان برای ایجاد ارتباط صمیمی ، از اهمیت بالایی برخوردار است ؛ افزود پس از ارتباط دوستانه نوبت به اموزش مفاهیم دینی میرسد .
ایشان در پایان هر جلسه تکلیفی را برای بررسی تاهفته آینده از جمله : راههای آموزش حجاب به بانوان در شغلهای مختلف مثلا پرستار ، هنرمند ، راننده ، معلم و …را بر عهده حاضرین در جلسه برای بررسی می گذارند .

 

 

 

درباره admin

x

شاید بپسندید

پاسخ به شبهات عباس عبدی “درباره حجاب”

عباس عبدی طی یادداشتی تحت عنوان "درباره حجاب" در روزنامه اعتماد، شبهاتی مطرح کرده که در این یادداشت به این مطلب پرداخته و به شبهاتی که ایشان مطرح کرده پاسخ داده می شود.