خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » برگزاری دومین جلسه آموزشی_ مهارتی مربیان شعبه ارومیه

برگزاری دومین جلسه آموزشی_ مهارتی مربیان شعبه ارومیه

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ دومین جلسه از سلسه جلسات کاربردی کردن مفاهیم دینی از جمله حجاب برای دختران دبستانی، در محل شعبه ارومیه مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها) و با حضور مربیان طرح و برخی طلاب این شهر برگزار گردید .
استاد مربوطه حجت الاسلام نوروز نژاد ضمن تاکید بر شناسایی نخبگان و مستعدین از دانش آموزان تاکید کرد برای جذب این دسته از دانش اموزان یافتن نکات مشترک فکری و ایجاد صمیمیت برای مربی حجاب و پیشبرد اهداف او ضروری است .
سپس ایشان با اشاره به اینکه یافتن راه نفود برای ارتباط با هر قشری از بانوان برای ایجاد ارتباط صمیمی ، از اهمیت بالایی برخوردار است ؛ افزود پس از ارتباط دوستانه نوبت به اموزش مفاهیم دینی میرسد .
ایشان در پایان هر جلسه تکلیفی را برای بررسی تاهفته آینده از جمله : راههای آموزش حجاب به بانوان در شغلهای مختلف مثلا پرستار ، هنرمند ، راننده ، معلم و …را بر عهده حاضرین در جلسه برای بررسی می گذارند .

 

 

 

درباره admin

x

شاید بپسندید

برگزاری کارگاه عفاف و حجاب در پایگاه دریایی بوشهر

کارگاه عفاف و حجاب، ویژه کارکنان و همسران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور عضو ستاد عفاف و حجاب حوزه علمیه قم و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در بوشهر برگزار شد.