خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » دیدار تشکلهای بانوان مرکز حجاب ریحانه النبی با آیت الله علم الهدی

دیدار تشکلهای بانوان مرکز حجاب ریحانه النبی با آیت الله علم الهدی

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ نماینده ریحانه النبی(س) شعبه مشهد در دیدار تشکلهای بانوان با آیت الله علم الهدی حضور یافتند.

در این جلسه ابتدا آقای موسویان مسئول قرارگاه فرهنگی ولی امر ، گزارش مختصری از حضور ۷۰ تشکل فعال در حوزه بانوان مشهد ارائه نمود و خواستار تشکیل جلسات بیشتری به صورت فصلی یا ماهانه با حضور امام جمعه محترم شد. در ادامه جلسه، مسئولین ونمایندگان تشکلها با معرفی خود و رویکردهای مربوط به فعالیت خود، به طرح دغدغه های مربوطه با امام جمعه محترم پرداختند. سپس آیت الله علم الهدی ضمن قدردانی از زحمات این بانوان در عرصه های تخصصی متفاوتی که در حال فعالیت هستند، به حاضرین در جلسه متذکرشدند که از موانع پیش رو خسته نشوند، چرا که با اخلاصی که دارند به موفقیت خواهند رسید. ایشان همچنین افزودند: با وجود همه مشغله ها و مراجعات، اگر مشکلی به دست اینجانب حل شود، نه تنها ماهانه بلکه حتی روزانه حاضریم وقتی را برای حل مسائل تشکل بانوان اختصاص دهیم. پایان این جلسه با پرسش و پاسخ پیرامون مسائل فرهنگی همراه بود.

درباره admin

x

شاید بپسندید

برگزاری کارگاه عفاف و حجاب در پایگاه دریایی بوشهر

کارگاه عفاف و حجاب، ویژه کارکنان و همسران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور عضو ستاد عفاف و حجاب حوزه علمیه قم و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در بوشهر برگزار شد.