خانه » شعب » برگزاری جلسه اجرایی مربیان طرح مدارس استان قم
جلسه اجرایی مربیان طرح مدارس استان قم

برگزاری جلسه اجرایی مربیان طرح مدارس استان قم

۱۴۲۵۳۶۵۸۰۱

اولین جلسه مربیان طرح مدارس قم با معرفی دبیراجرایی و مسئول امور بانوان جدید، جهت اجرای طرح ریحانه النبی در مدارس تحت پوشش، برگزار شد.حجت الاسلام میرفتحی زاده دبیراجرایی شعبه قم گفت: اولین جلسه آشنایی مربیان با مسئولین جدیدشعبه، عصر دیروز در ساختمان مرکز خدمات پردیسان برگزار شد و مربیان با مدارس اجرایی خود آشنا شدند.

وی در توضیح مطالب خود افزود: در ابتدای این جلسه برنامه های سال جدید مطرح شد و دستورات ستاد مرکزی برای اجرای هرچه بهتر طرح به مربیان ابلاغ گردید تا طرح به بهترین شکل ممکن و بدون هیچ نقص و کمبودی اجرا شود.

ایشان گفت: در ادامه جلسه، مربیان انتقادهایی را مطرح نموده و مشکلات و کمبود سال گذشته را بیان کردند و قرار بر این شد تا در اسرع وقت به آن ها رسیدگی شود و شعبه برای تحقق خواسته مربیان تمام تلاش خود را به کار گیرد و مربیان نیز با تمام توان و فعال تر از گذشته به اجرای طرح بپردازند.

میرفتحی زاده اظهار داشت: با برنامه ریزی هایی که صورت گرفت مدارس تحت پوشش هر مربی مشخص شد و قرار شد مربیان با حضور در مدرسه ضمن معرفی خود به مدیر مدرسه فعالیت اجرایی خود را آغاز نمایند.

وی گفت: با امضای تفاهم نامه ای که بین مرکز حجاب ریحانه النبی و آموزش و پرورش قم صورت امضا شد مدیران مدارس موظف هستند شرایط اجرای طرح در مدارس را فراهم کنند و همکاری لازم با مربی را صورت دهند تا طرح بدون هیچ مشکلی اجرا گردد.

دبیراجرایی شعبه قم در پایان سخنان خود گفت: با پیگیری هایی که صورت دادیم، قرارشد جلسه‌ای را هفته آینده با حضور رئیس ناحیه ۴ آموزش و پرورش قم، معاون آموزش و پرورش اداره کل و ناحیه ۴ قم، مدیران مدارس تحت پوشش طرح و مربیان مجری طرح برگزار نمائیم تا راهکارهای اجرایی و هماهنگی های لازم برای اجرای هرچه بهتر و قوی تر طرح، مطرح شود ومورد بررسی قرار گیرد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.