خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » برگزاری چهارمین جلسه مربیان با محوریت فجر فاطمی

برگزاری چهارمین جلسه مربیان با محوریت فجر فاطمی

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛معصومه صدقی مسئول امور بانوان ریحانه النبی(س) شعبه مشهد ، ضمن خوش آمدگویی به مربیان، از تلاش های مخلصانه آنها تقدیر و تشکر کرد و توفیقات روزافزون آنها را از خداوند خواستار شد..

وی بااشاره به نقش کلیدی و تاثیر گذار مربیان اشاره کرد وافزود: از آنجایی که تمام گفتار و رفتار مربی برعملکرد دانش آموزان تاثیر گذارمی باشد ، لذا مربیان با توجه به اهمیت بهمن ماه که مصادف باچهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی وشهادت حضرت زهرا (ص)است از آنان خواست در مدارس با تلاشی مضاعف سعی در برگزاری نمایشگاه با محوریت بازخوانی خاطرات انقلاب اسلامی وعزاداری ویژه داشته باشند .
صدقی همچنین افزود: دراین نمایشگاه به موثر بودن و اهمیت نقش زنان چادری در پیروزی وشهرت انقلاب اسلامی در دنیا با نام انقلاب زنان چادری اهمیت ویژه شود زیرا این موضوع در سال های اخیر بسیار کمرنگ وبی اهمیت جلوه داده شده است .
مسئول اموربانوان با اشاره به چگونگی نحوه برگزاری نمایشگاه ومتقارن شدن ایام دهه فاطمیه برگزاری این نمایشگاه را بانام فجر فاطمی عنوان وتشریح نمود :در این نمایشگاه مواردی چون حجاب عروسک ها ،روزنامه دیواری ،کاردستی ودلنوشته های دانش آموزان در خصوص حجاب ،انقلاب واهمیت حضور دانش آموزان در این پیروزی و نیزفضاسازی روزهای انقلاب با پخش آهنگ های دهه شصت و بازخوانی شهادت بانوی دو عالم را متذکر گردید .
در روند برگزاری جلسه که با توزیع هدایا و دفاتر امتیازعملکردی دانش آموزان ادامه یافت خانم غفوری مسئول اتاق فکر گفت: برخی ازدانش آموزان در محیطی رشد پیدا کرده‌اند که این نوع از پوشش و حجاب را ندیده و لمس نکرده اند، لذا به دلیل واردشدن در فازدوم تخصصی اجرای طرح که بامحوریت حجاب وعفاف است بااستفاده از هدایا به تشویق و ایجاد انگیزه در دانش آموزان بپردازید تا در دانش آموزان انگیزه فعالیت هایشان بیشتر شودونیز شبهات دانش آموزان در طرح درسهای گذشته را نیز از مربیان خواستار شد .
وی در بخش دیگری از این جلسه، با نشان دادن تابلوهای حجاب مربیان برتر طراحی شده بود، به بیان اهمیت استفاده از تابلو حجاب پرداخت و از مربیان خواست در فعال کردن تابلو حجاب کوشا باشند.
غفوری با اشاره به اهمیت ثبت وضبط آمار حافظان وحامیان اشاره نمود وبیان کرد :استفاده ازاین آمار می تواند روند موفقیت اجرای طرح را مشخص ومعین نماید ونیز تکنیک های پیشنهادی برای آسانتر شدن این شیوه را تبیین وبیان نمود.
در خاتمه مسئول اموراجرایی مدارس خانم فارسی پس از بررسی عملکرد مربیان، تقویم اجرایی بهمن ماه رابرای مربیان تبیین نمود و انجام به موقع طرح درس ها وهماهنگی های لازم در خصوص جایگزین نمودن مربی وبه وجود نیامدن مشکلات آینده را خواستار شد و نیزهمچنین بر اجرای پرشور جشنواره حجاب عروسک ها وبرگزاری نمایشگاه انقلاب تاکید کرد.

درباره admin

x

شاید بپسندید

بازید معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از مرکز حجاب ریحانه النبی (س)

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با حضور در شهر مقدس قم، از مراکز حوزوی و تبلیغی بازدید به عمل آورده و با مسئولان مرکز حجاب ریحانه النبی (س) دیدار و از نزدیک، در‌ جریان فعالیت‌ها و طرح‌های این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.