خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » اختتامیه طرح مدارس با اهدای جوایز به برگزیدگان ومنتخبین طرح عفاف وحجاب ریحانه النبی (س)مشهد مقدس

اختتامیه طرح مدارس با اهدای جوایز به برگزیدگان ومنتخبین طرح عفاف وحجاب ریحانه النبی (س)مشهد مقدس

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛اختتامیه سیزدهمین سال طرح مدارس ریحانه النبی مشهد مقدس ویژه دانش آموزان حافظ وحامی ودوستداران طرح برگزار شد .
به روابط عمومی مرکز حجاب وعفاف ریحانه النبی مشهد مقدس مسئول اموربانوان مشهد گفت :
در تمامی مدارس ریحانه النبی از دانش آموزان حافظ وحامی ودوستداران حجاب تقدیر وقدردانی شد .
منصوره صدقی مسئول اموربانوان خبرداد :از ۳۶مدرسه تحت پوشش طرح ریحانه النبی تنها ۳۰مدرسه تا پایان اردیبهشت همکاری داشتند که در این مدارس ازتمامی دانش آموزانی که توانسته اند حجاب واخلاق وامتیازات برتر را داشته اند ویا جزو حامیان طرح باشند بااهدای هدایا ی بسته های حجاب تشکروقدردانی گردیده است .
وی ادامه داد :دانش آموزان حافظ حجاب پایه تحصیلی ششم که توانسته اند ، در طرح دروس مشارکت داشته با اهدای لوح تقدیر قدردانی گردیده ونیز همچنین برای دانش آموزانی که درمقاطع پنجم وچهارم نیز با اهدای ساق دست وهدتشکر و قدردانی گردید .
منصوره صدقی با تشکر ازتلاشهای فراوان مربیان که با استفاده از دفترچه امتیازات روند پیشرفت دانش آموزان را در طول سال تحصیلی بررسی کرده ابراز خرسندی نمود وبیان کرد :
دانش آموزان تحت پوشش طرح عفاف وحجاب ریحانه النبی با استفاده از دفترچه امتیازات کوشش وسعی در کسب مفاهیم دینی را دردانش آموزان نهادینه نمایند.
منصوره صدقی با اشاره به حجم بالای هدایای اهدا شده در مدارس بیان کرد:اگرچه این هدایا در سی ویک مدرسه تحت پوشش تقریبا ۲۶۰۰نفر از دانش آموزان در مدارس تقدیر گردیده وجوایزی به رسم یادبود اهدا گردیداما لازم به تذکر است که درراستای تهیه این هدایا وتوزیع در مدارس موسسه ریحانه النبی حجاب مشهد از هیچ نهاد ویا سازمانی بودجه ویا کمکی دریافت نشده است وتنها تامین بودجه از کمکهای محترم خیر موسسه تامین گریده است .
وی بااشاره به تنوع هدایا در مدارس بیان کرد :در تمامی بسته های جوایز سعی شد که نیاز های دانش آموزان در نظر گرفته شود مثلا در مدارس کم برخوردار توزیع لوازم التحریر ودفاتر زیبای منقش به دختران حجاب اشاره نمود ونیز در مدارس برخوردار با اهدا جوایز فرهنگی به سبک بازی وسرگرمی سعی در تقابل باتهاجمات فرهنگی رعایت شده است .

درباره admin

x

شاید بپسندید

بازید معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از مرکز حجاب ریحانه النبی (س)

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با حضور در شهر مقدس قم، از مراکز حوزوی و تبلیغی بازدید به عمل آورده و با مسئولان مرکز حجاب ریحانه النبی (س) دیدار و از نزدیک، در‌ جریان فعالیت‌ها و طرح‌های این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.