خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » جشن بزرگداشت مقام معلم با حضور جمعی از مربیان جهادگرمرکزحجاب ریحانه النبی(س)شعبه مشهد مقدس

جشن بزرگداشت مقام معلم با حضور جمعی از مربیان جهادگرمرکزحجاب ریحانه النبی(س)شعبه مشهد مقدس

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ جشن بزرگداشت مقام معلم با حضور جمعی از مربیان جهادگر ریحانه النبی(س)شعبه مشهد مقدس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکزحجاب ریحانه النبی (س)مشهد مقدس ، جشن بزرگداشت مقام استاد شهید مرتضی مطهری و روز معلم همزمان با اعیاد شعبانیه، با حضور جمعی از مربیان ، کارکنان کادر اجرایی پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت در سالن اجتماعات موسسه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ برگزار شد.
در این جشن مسئول امور بانوان خانم صدقی پس از خوش آمدگویی به مناسبت روز استاد و اعیاد شعبانیه، مربیان نمونه را معرفی و از زحمات و تلاشهای این عزیزان همزمان با تشویق حضار تقدیر کرد.
غفوری مسئول اتاق فکر نیز به عنوان نماینده جمع مربیان در سالن از تلاش ها وزحمات و تلاش های خانم فارسی مسئول طرح مدارس و خانم صدقی تقدیر نمود و هدیه ای که با همکاری مربیان تهیه شده بود تقدیم ایشان گردید.

درباره admin

x

شاید بپسندید

بازید معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از مرکز حجاب ریحانه النبی (س)

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با حضور در شهر مقدس قم، از مراکز حوزوی و تبلیغی بازدید به عمل آورده و با مسئولان مرکز حجاب ریحانه النبی (س) دیدار و از نزدیک، در‌ جریان فعالیت‌ها و طرح‌های این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.