خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » هم اندیشی مربیان شعبه مشهد، جهت رسیدگی به نظارت دقیق تر اجرای طرح درس ها

هم اندیشی مربیان شعبه مشهد، جهت رسیدگی به نظارت دقیق تر اجرای طرح درس ها

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی(سلام الله علیها):شنبه تاریخ ۹۸/۹/۳۰ مصاحبه ی خصوصی با مربیان، جهت رسیدگی به مسائل و موارد شخصی هر مربی، اعم از نظارت دقیق تر بر اجرای طرح درس ها و موارد اجرایی طرح در محل دفتر شعبه مشهد برگزار شد.
♦️در این جلسه که با نگاهی موشکافانه تر بر عملکرد مربیان در مدارس و نظارت دقیق بر دفترچه عملکرد و چگونگی اجرای محتواها توسط هر مربی به شکل خصوصی صورت گرفت، در فضایی دوستانه نقاط ضعف هر مربی تذکر و نقاط قوت ایشان، لسانی مورد تقدیر قرار گرفت و در پایان هر مصاحبه به مشکلات احتمالی هر مربی در مدرسه و یا کلاس رسیدگی شد و راهنمایی لازم داده شد.

♦️پس از اتمام جلسه خصوصی، به ۵ نفر مربی که امروز برای مصاحبه فراخوان شده بودند تعدادی جوایز کوچک، همچون لوازم التحریر و برچسب
تحویل داده شد تا دانش آموزان فعال در کلاس را با در نظر گرفتن فعالیت برگزیده و خاص، مورد تشویق قرار دهند تا این امرعلاوه بر تقدیر از دانش آموزان کوشا و فعال، منجر به ایجاد انگیزه برای سایر دانش آموزان شود.

♦️همچنین به مربیان گوشزد شد به جمع آوری سوالات و شبهات دانش آموزان جهت ارسال به اتاق فکرستادمرکزی اهتمام به ورزند.

♦️پس از پایان این مصاحبه، کاربرگ های طرح درس نماز، غسل و تیمم در اختیار مربیان قرار گرفت.

جلسه مصاحبه در ساعت ۱۲:۳۰به پایان رسید و برای ۵ نفر بعد تعیین وقت صورت گرفت.
جلسات مصاحبه ی خصوصی ان شاالله تا پایان این هفته ادامه خواهد داشت.
این جلسه با ذکر صلوات بر خاندان پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم به پایان رسید.

درباره admin

x

شاید بپسندید

بازید معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از مرکز حجاب ریحانه النبی (س)

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با حضور در شهر مقدس قم، از مراکز حوزوی و تبلیغی بازدید به عمل آورده و با مسئولان مرکز حجاب ریحانه النبی (س) دیدار و از نزدیک، در‌ جریان فعالیت‌ها و طرح‌های این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.