خانه » شعب » حضور دختران خوش حجاب ساروی در همایش بزرگ رهروان حضرت زینب
دختران خوش حجاب ساروی در همایش بزرگ رهروان حضرت زینب

حضور دختران خوش حجاب ساروی در همایش بزرگ رهروان حضرت زینب

default_news_pic

همایش رهروان حضرت زینب، صبح امروز با حضور پرشور بانوان در ساری برگزار شد و جمعی از دختران خوش حجاب و مادرانشان در این مراسم حضور پیدا کرده و ضمن بزرگداشت مقام حضرت زینب با این اسوه صبر و پاکی تجدید پیمان نمودند.خانم موسوی، مسئول امور بانوان شعبه ساری گفت: با هماهنگی ای که با اداره اوقاف شهر ساری صورت گرفت، جمعی از دختران طرح خوش حجابی و نسیم عفاف شهر ساری به همراه مادرانشان در همایش بزرگ رهروان حضرت زینب که امروز در این شهر برگزار شد حضور پیدا نمودند.

وی در توضیح این مراسم اظهار داشت: این همایش با هدف بزرگداشت مقام حضرت زینب برگزار شد و مداحان اهل بیت عصمت و طهارت ضمن مداحی و ذکر مصیبت این بانوی بزرگوار به عزاداری شهادت امام زین العابدین پرداختند.

ایشان افزود: در بخشی از این مراسم حجت الاسلام علی زاده، مدیر کل اوقاف استان مازندران به سخنرانی پرداخت و حضرت زینب را اسوه صبر، پایداری، حجاب و عفاف دانست و این بانوی گرامی را پیام رسان کربلا معرفی کرد که توانست با رشادت های خود پیام این حادثه تاریخی را برای همیشه زنده نگه دارد.

خانم موسوی در ادامه سخنان خود گفت: ۸۰ نفر از دختران خوش حجاب و مادرانشان که در این همایش حضور پیدا کرده بودند ضمن بزرگداشت مقام این اسوه صبر و پاکدامنی، با ایشان تجدید پیمان کردند و متعهد شدند که با حفظ حجاب خود ادامه دهنده راه ایشان باشند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...