خانه » شعب » جلسه توجیهی مربیان طرح مدارس ساری برگزار شد
جلسه توجیهی مربیان طرح مدارس ساری

جلسه توجیهی مربیان طرح مدارس ساری برگزار شد

۱۴۱۴۶۶۴۷۳۶

مسئول اموربانوان شعبه ساری گفت: با توجه به شروع اجرای طرح ریحانه النبی در مدارس ساری، جلسه توجیهی مربیان در شعبه ساری برگزار شد.خانم موسوی در توضیح این جلسه اظهار داشت: با شروع به کار طرح مدارس در ساری، لازم بود مربیان جدید نسبت به برنامه ها توجیه شود و هم دستور العمل های جدید به مربیان ابلاغ شود به همین جهت این جلسه با حضور کلیه مربیان در شعبه ساری برگزار شد.

در این جلسه سعی شد نکاتی پیرامون نحوه ورود به مدارس به مربیان داده شود و از مربیان خواسته شد تا مطابق دستورالعمل های اجرایی به فعالیت تبلیغی خود بپردازند و موارد خارج از برنامه را به شعبه اطلاع دهند تا راهکار مناسب به آنها ارائه گردد.

ایشان در ادامه افزود: در این جلسه فرم ها و تعهدنامه ها بین مربیان توزیع و پس از تکمیل جمع آوری شد و از مربیان خواسته شده تا تمام برنامه های خود را بر اساس تقویمی که به صورت ماهیانه به آنها داده می شود اجرا نمایند و آمار کتاب ها و جوایز مورد نیاز خود را در اسرع وقت به شعبه اطلاع دهند تا نسبت به تامین آنها اقدام شود.

وی به اهمیت عملکرد مربی اشاره داشت و گفت: مربیان در اجرای طرح مدارس نقش کلیدی را اجرا می کنند به همین جهت خودشان باید الگوی عملی موارد آموزشی باشند لذا همگی آنها موظف به رعایت منشور حجاب هستند و همچنین باید تمام اطلاعات دقیق دانش آموزان را در دفترچه عملکردی که به آنها ارائه شده است ثبت نمایند.

لازم به ذکر است طرح ملی ریحانه النبی(س) در سال تحصیلی ۹۴- ۹۳ در ۱۲ مدرسه دخترانه شهر ساری، توسط ۱۸ مربی که وظیفه ۲۵ مربی را برعهده دارند، اجرا خواهد شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.