خانه » اخبار » برگزاری کارگاه آموزش حجاب ویژه فرهنگیان مجتمع آموزشی میرداماد شهرری
جلسه معارفه مدیران مدارس و مربیان طرح ریحانه النبی قم

برگزاری کارگاه آموزش حجاب ویژه فرهنگیان مجتمع آموزشی میرداماد شهرری

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، کارگاه آموزش حجاب به منظور توانمند سازی معلمین مدارس میرداماد با همکاری مدیریت آموزشگاه، توسط مرکز حجاب ریحانه النبی برگزار گردید.

۱۳۸۶۰۶۲۹۰۸

در این کارگاه آموزشی که چهل نفر از فرهنگیان و معلمان مقاطع ابتدایی و متوسطه آموزشگاه میرداماد شهرری حضور داشتند، مباحث ذیل توسط حجت الاسلام ابراهیم پور تشریح گردید:
۱٫ بررسی علل و عوامل اشاعه بدحجابی.
۲٫ تبیین ضرورت ورود فرهنگیان به عرصه پاسخگویی شبهات حجاب.
۳٫ تأثیرگذاری مباحث علمی حجاب بر پایه استدلال عقلی و اقناع اندیشه، به منظور استقرار و زمینه سازی هرگونه فعالیتهای فرهنگی و قانونی در راستای اصلاح وضعیت حجاب در جامعه.

 

حجت الاسلام ابراهیم پور علل اشاعه و رواج بدحجابی در جامعه اسلامی را معلول طراحی و نظریه پردازی های دشمن در اتاق فکر خویش و اجرای برنامه های آنها توسط عوامل خودفروخته دشمن در داخل و خارج از کشور دانست.
مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی همچنین به وظیفه خطیر و مهم مسئولین در ضرورت فرهنگ سازی مسئله حجاب اشاره کرد و افزود:
تعطیلی قانون حجاب مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی، نداشتن برنامه صحیح و مدون و بی توجهی مسئولین در موضوع حجاب و عفاف، نیز از عوامل مهم رواج بدحجابی در جامعه است و باید مسئولین با تشکیل اتاق فکر و بهرمندی از نظرات و تجارب کارشناسان فرهنگی خبره، معضل بدحجابی را مهار کنند و جوانان مسلمان ایران را از سقوط در دره هولناک بی بندوباری نجات دهند.

درباره عسگر آبادی

x

شاید بپسندید

هشتمین دوره تربیت مبلّغ حجاب، در آران و بیدگل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، کارگاه آموزش حجاب ویژه مربیان و معلمین ...