خانه » اخبار » مدیر کل فرهنگی وزارت آموزش و پرورش: طرح ملی حجاب ریحانه النبی (س) مورد تأیید آموزش و پرورش است.
مدیر کل فرهنگی وزارت آموزش و پرورش: طرح ملی حجاب ریحانه النبی (س) مورد تأیید آموزش و پرورش است
مدیر کل فرهنگی وزارت آموزش و پرورش: طرح ملی حجاب ریحانه النبی (س) مورد تأیید آموزش و پرورش است

مدیر کل فرهنگی وزارت آموزش و پرورش: طرح ملی حجاب ریحانه النبی (س) مورد تأیید آموزش و پرورش است.

صوت خبر رادیو معارف

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س)، دکتر علی اکبر زاده، مدیر کل فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در جلسه با مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی (س) گفت:
طرح ملی حجاب ریحانه النبی (س) ویژه مدارس ابتدایی از ابتکارات مرکز حجاب ریحانه النبی (س) است که مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش می باشد و ما از آن استقبال می کنیم.
مدیر کل فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به منظور تسهیل همکاری فیمابین با مرکز حجاب ریحانه النبی (س) از صدور مجوز فعالیتها خبر داد و افزود:
با توجه به تراکم کاری و حجم گسترده برنامه های وزارتخانه، صدور مجوز مرکز حجاب ریحانه النبی (س) به تأخیر افتاده است. در وزارت آموزش و پرورش، مجوز اجرای طرح ملی ریحانه النبی (س) را صادر نموده و برای تسریع و تسهیل همکاری دو جانبه، به مدیران کل استانهای تحت پوشش طرح های مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ابلاغ می نمایم.
خانم خجسته دبیر ستاد حجاب و عفاف وزارت آموزش و پرورش نیز فعالیتهای تأثیر گذار مرکز حجاب ریحانه النبی(س) را ستود و آمادگی همکاری گسترده تر وزارتخانه را اعلام نمود.
حجت الاسلام ابراهیم پور مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در ابتدای جلسه پس از ارائه مشروح فعالیتها در سال جاری، صدور مجوز طرح حجاب مدارس را گامی موثر در تسهیل روند فعالیتهای مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ویژه مدارس دانست.

 

علی اکبر زاده
قابل ذکر است مرکز حجاب ریحانه النبی از سال ۱۳۸۴ تأسیس گردید و به اجرای طرح ملی حجاب ریحانه النبی ویژه مدارس ابتدایی در مناطق آسیب پذیر فرهنگی در شهرهای تهران، مشهد، ساری، اورمیه، شیراز، اصفهان، شاهین شهر، کاشان، شهرری و قم اهتمام ورزیده و هم اکنون نماینده حوزه علمیه قم در ستاد حجاب و عفاف وزارت آموزش و پرورش محسوب می گردد.

 

 

درباره عسگر آبادی

x

شاید بپسندید

هشتمین دوره تربیت مبلّغ حجاب، در آران و بیدگل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، کارگاه آموزش حجاب ویژه مربیان و معلمین ...