خانه » اخبار » حمایت در راستای توسعه فعالیت‌های مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ضروری است.

حمایت در راستای توسعه فعالیت‌های مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ضروری است.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) حجت الاسلام حسینی نژاد رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، فعالیت‌های تأثیر گذار و کاربردی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) را ستود و حمایت جدی و همه جانبه در راستای توسعه آن را امری مهم و ضروری دانست.

 

حسینی نژاد
حجت الاسلام حسینی نژاد اهتمام به ترویج حجاب از سنین کودکی را از بایسته‌های مرکز حجاب ریحانه النبی (س) اعلام کرد و افزود:
در زمان طاغوت، شاه خائن در مسیر باطل خود برای ترویج بی بند و باری از دانش آموزان و مدارس آغاز کرد؛ در صورتی که فطرت پاک کودکان و نوجوانان گرایش به معنویت و معارف بلند دینی دارد و به راحتی با اندک تبلیغ و تشویقی، به فرهنگ زیبای اسلام و خاصه به سمت حجاب جذب می گردند.

 
قائم مقام تولیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) استفاده از ظرفیت‌های آستان مقدس را در جهت ترویج حجاب و پیشبرد فعالیت‌های نمایشگاهی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) گامی مؤثر دانست.
رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، با اشاره به ضرورت آموزش طلاب و روحانیون در عرصه تبلیغی حجاب، اعلام آمادگی نمود تا با همکاری مرکز حجاب ریحانه النبی (س) دوره تربیت مبلغ حجاب برای نمایندگان مجمع و خانواده های ایشان را برگزار نماید.

 
گفتنی است مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در ابتدای جلسه، ضمن گزارش فعالیتهای ده ساله آمادگی و همکاری با تمامی نهادها برای توسعه فرهنگ حجاب را اعلام نمود.

درباره عسگر آبادی

x

شاید بپسندید

هشتمین دوره تربیت مبلّغ حجاب، در آران و بیدگل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، کارگاه آموزش حجاب ویژه مربیان و معلمین ...