خانه » اخبار » آیت الله مظاهری: کمک به مرکز حجاب ریحانه النبی، کمک به قرآن است.
آیت الله مظاهری: کمک به مرکز حجاب ریحانه النبی، کمک به قرآن است.
آیت الله مظاهری: کمک به مرکز حجاب ریحانه النبی، کمک به قرآن است.

آیت الله مظاهری: کمک به مرکز حجاب ریحانه النبی، کمک به قرآن است.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی آیت الله مظاهری در دیدار با مدیر ومعاونین مرکز حجاب ریحانه النبی گفت: الحمدلله فرصت مقدسی برای شما فراهم شده که بتوانید اثبات کنید.چادر ، حجاب و عفاف از امتیازات بزرگ زن در دین اسلام است.

رئیس حوزه‌های علمیه استان اصفهان، احیای فرهنگ حجاب را احیای جهانی دانست و افزود: امام محمد با قر علیه السلام در ذیل آیه شریفه من احیا الناس فکانما احیا الناس جمیعا معنای دیگری نیز ارائه فرموده: اگر فردی را احیا وزنده کنید یاهدایت کنید مثل کسی است که جهانی را احیا وزنده کرده اید . شما نیز در ترویج حجاب اگر بد حجابی را محجبه کنید و فردی بی عقیده به حجاب را عقیده مند به حجاب کنید مانند کسی هستید که جهان را احیا کرده‌اید.

آیت الله مظاهری به سم پراکنی استکبار ودشمنان نظام اسلامی در ترویج عقاید باطل وبی بنده‌وباری اشاره کرد و گفت:بیش از صدرسانه از پانصد رسانه مخالف تشیع،حجاب و عفاف زنان مسلمان را هدف گرفته اند. ضد انقلاب به مراتب خطر ناک تر از آمریکاست و شما باید در مقابل تبلیغات منفی و هوچی گری دشمن، با سکوت واهمیت ندادن به آنها، کارتان را با جدیت ادامه دهید و به خاطر مشکلات، سست نشوید و عقب نشینی نکنید.

 

 

download (4)

آیت الله مظاهری فعالیت های  مرکز حجاب ریحانه النبی را قابل تجلیل دانست وافزود:کار شما مخصوصا در زمان‌ما،کار مقدس و بسیارعالی است و هرکس هم بتواند به مرکز حجاب ریحانه النبی کمک کند،کمک به قرآن کرده است. اگر بخواهید بیش از پیش پیشرفت داشته باشید، به شایعاتی که بر ضد شما پخش می شود، توجه نکنید، با ارائه آمار مثبت، کارتان را انجام دهید. سعی کنید دارای استدلال قوی و فراخورحال عموم باشید. مواظب باشید موفقیت شما از بین نرود. کارتان خوب است وگرفته است وبحمدالله همین مقدار که جا باز کرده است، کافی است. ما دعا می کنیم، شما تلاش کنید، عنایت ویژه امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف نیز همراه شماست.

 

گفتنی است در پی گزارش مدیریت مرکز حجاب ریحانه النبی که به وجود برخی اشکالات وسنگ اندازی‌های در اجرای طرح حجاب در شعب تحت پوشش، به ویژه در استان اصفهان اشاره شد، آیت الله مظاهری، قول پیگیری و بررسی مشکلات را در اسرع وقت داد.

قابل ذکر است مرکز حجاب ریحانه النبی، طرح ملی حجاب ریحانه النبی را در شهرهای تهران، قم، مشهد، ساری، ارومیه، شیراز، اصفهان، شاهین شهر، کاشان و شهرری اجرا نموده است.

 

درباره عسگر آبادی

x

شاید بپسندید

هشتمین دوره تربیت مبلّغ حجاب، در آران و بیدگل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، کارگاه آموزش حجاب ویژه مربیان و معلمین ...