خانه » اخبار » برگزاری آخرین جلسه آموزشی و تقدیر از مربیان شعبه مشهد

برگزاری آخرین جلسه آموزشی و تقدیر از مربیان شعبه مشهد

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، با پایان سال تحصیلی و اتمام کلاسهای حجاب شعبه مشهد، آخرین جلسه آموزشی مربیان همراه با تقدیر از این بزرگواران در تاریخ ۶/۲/۹۵ انجام شد.

تقدیر-از-مربیان۲jpg

در این جلسه دبیر اجرایی ضمن عرض خداقوت و تقدیر و تشکر از تمامی مربیان، به تغییرات رو به رشد موسسه در سال آینده اشاره کرده و افزودند: با توجه به همکاری بسیج دانش آموزی و سایر ارگان ها، به حول و قوه الهی اتفاقات خوبی را پیش رو خواهیم داشت.

سپس ایشان از همه مربیان برای همکاری در سال تحصیلی جدید دعوت به عمل آورده و خواستار شرکت آنها در دوره آموزشی و گزینش نیرو در تابستان جاری(برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ ) شدند.

بعد از آن، خانم صنعتی مسئول امور مدارس، فرم های نظرسنجی مربوط به بخش های مختلف طرح حجاب را در اختیار مربیان محترم قرار دادند و مربیان بعد از تکمیل فرم ها، به ارائه ی نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود پرداخته وخلاقیت هایی که در طول طرح داشتند را برای استفاده آیندگان مطرح کردند.

در ادامه جلسه، به تمام مربیان، به پاس زحماتی که در طول یک سال تحصیلی متحمل شدند، یک پک از هدایای متفاوت شامل ساق دست،گیره روسری، یک عددگلدان، تسبیح و کتاب “بدون خجالت” اهدا شد. اهدای نرم افزار قرآنی «ترنم وحی« توسط دبیراجرایی، به ۵ نفر از مربیان برتر، از دیگر برنامه های این جلسه بود.

تقدیر-از-مربیان.۳jpg
لازم به ذکر است باتوجه به اینکه هدیه تولد مربیان، یکی از برنامه های موسسه بوده است؛ مربیانی که این هدیه را دریافت نکرده بودند نیز هدایای خود را تحویل گرفتند. همچنین به منظور تشویق بیشتر و همراهی بهتر خانواده ها با مربیان عزیز، یکی از محصولات تولید شده توسط موسسه، به انتخاب خود مربیان، به دختران محجبه آنها اهدا شد.

درباره عسگر آبادی

x

شاید بپسندید

هشتمین دوره تربیت مبلّغ حجاب، در آران و بیدگل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، کارگاه آموزش حجاب ویژه مربیان و معلمین ...