خانه » اخبار » بازدید مسئول ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش خراسان رضوی از مدارس طرح حجاب ریحانه النبی(س)
بازدید مسئول ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش خراسان رضوی از مدارس طرح حجاب ریحانه النبی(س)

بازدید مسئول ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش خراسان رضوی از مدارس طرح حجاب ریحانه النبی(س)

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ آقای نبئی مسئول ستاد اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی به همراه اقای حسن زاده دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) و سایر مسئولان شعبه مشهد، از مدارس شهید حاتمی و فرزانگان بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت های مربیان حجاب قرار گرفتند.
در این بازدید، ابتدا خانم فدایی مدیر آموزشگاه شهید حاتمی، از حضور مربی، نحوه ارتباط گیری و همکاری موسسه ابراز رضایت کرده و اظهار داشتند هرساله پیگیر اجرای این طرح در مدرسه هستند. بعد از آن، خانم باغبان مسئول امور مدارس، ضمن تشکر از مدیریت مدرسه، همکاری مدیران مدارس را یکی از ارکان اصلی اجرای مطلوب طرح دانستند که میتواند اثرگذاری فعالیت ها را بر دانش آموزان افزایش دهد. آقای حسن زاده دبیر اجرایی نیز از تعامل و همکاری خوب خانم فدایی و خانم باغبان نژاد در چند سال اخیر تشکر کرده و افزودند: امیدواریم تقدیری شایسته از تمام مدیران دغدغه مند صورت گیرد.
در ادامه، آقای نبئی از اینکه چنین فعالیتی در حوزه حجاب و عفاف با همکاری مدارس در حال انجام است، ابراز خرسندی نموده و از دست اندرکاران این طرح قدردانی کردند.
لازم به ذکر است بعد از جلسه، مسئول ستاد اقامه نماز به همراه مسئولان ریحانه النبی(س) در کلاس مربیان حاضر شدند و ضمن تبیین مفاهیم مرتبط با حجاب، با طرح سوالی از دانش اموزان، اطلاعات آنها را ارزیابی کردند. در پایان به دانش آموزانی که بهترین پاسخ را ارائه کردند، هدیه ای اهدا شد.

درباره admin

x

شاید بپسندید

پاسخ به شبهات عباس عبدی “درباره حجاب”

عباس عبدی طی یادداشتی تحت عنوان "درباره حجاب" در روزنامه اعتماد، شبهاتی مطرح کرده که در این یادداشت به این مطلب پرداخته و به شبهاتی که ایشان مطرح کرده پاسخ داده می شود.