خانه » اخبار » جلسه آموزشی والدین مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه مشهد
آموزش والدین دانش آموزان مشهد 96

جلسه آموزشی والدین مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه مشهد

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ جلسه آموزشی والدینی که فرزندان آنها تحت پوشش برنامه های فرهنگی تربیتی شعبه مشهد این مرکز می باشند با حضور خانم حسن پور از اساتید فعال حوزه و دانشگاه در مدرسه شهید حاتمی برگزارشد.
در این جلسه ابتدا خانم باغبان به ارائه ی توضیحاتی در خصوص طرح ملی حجاب مدارس پرداختند و خطاب به والدین این نکته را بیان نمودند که والدین محترم در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی، کارشناسان مرکز حجاب ریحانه النبی(س) آمادگی دارد تا در حل مسائل تربیتی مربوط به فرزندانشان آنها را یاری رساند.

 

بعد از آن خانم حسن پور با طرح مباحث پیرامون حیا، به ضرورت پرداختن به مباحث تربیتی دختران اشاره کردند. همچنین در ادامه جلسه، پرسش و پاسخ به سئوالات مادران انجام شد و جهت ارزیابی عملکرد موسسه و مربیان، نظرسنجی صورت گرفت.
لازم به ذکر است طی این نظر سنجی، تعدادی از والدین ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران این مرکز، اعلام کردندکه سخنان مربی حجاب در فرزندشان مؤثر بوده و باعث تغییر محسوس در رفتار آنها گردیده است.

درباره admin

x

شاید بپسندید

پاسخ به شبهات عباس عبدی “درباره حجاب”

عباس عبدی طی یادداشتی تحت عنوان "درباره حجاب" در روزنامه اعتماد، شبهاتی مطرح کرده که در این یادداشت به این مطلب پرداخته و به شبهاتی که ایشان مطرح کرده پاسخ داده می شود.