خانه » اخبار » سر فصلی جدید از همکاری های دو جانبه مرکز حجاب ریحانه النبی با معاونت اجتماعی ناجا
همکاری های دو جانبه مرکز حجاب ریحانه النبی با معاونت اجتماعی ناجا

سر فصلی جدید از همکاری های دو جانبه مرکز حجاب ریحانه النبی با معاونت اجتماعی ناجا

همکاری های دو جانبه مرکز حجاب ریحانه النبی با معاونت اجتماعی ناجابه گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ در دیدار و گفتگو مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی با حجت الاسلام و المسلمین نجفی معاون اجتماعی ناجا و جمعی دیگر از مسئولین فرهنگی نیروی انتظامی کل کشور، به منظور افزایش همکاری های دو جانبه توافقاتی صورت پذیرفت.

 

این نشست با حضور مدیریت مرکز حجاب ریحانه النبی، جناب حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم پور و معاون ارزیابی و پشتیبانی ایشان جناب آقای احمدی به تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ در دفتر معاونت اجتماعی ناجا منعقد گردید.

براساس توافق های صورت گرفته میان این مرکز و معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، طرفین بر افزایش سطح همکاری های دو جانبه تاکید نمودند. از این رو مقرر گردید که مرکز حجاب ریحانه النبی در سه سطح «آموزش معرفتی عوامل گشت ارشاد»، «آموزش کارشناسان عفاف و حجاب ناجا» و «حضور در مدارس و پشتیبانی ناجا» با نیروی انتظامی همکاری فرهنگی آموزشی داشته باشد.

درباره admin

x

شاید بپسندید

پاسخ به شبهات عباس عبدی “درباره حجاب”

عباس عبدی طی یادداشتی تحت عنوان "درباره حجاب" در روزنامه اعتماد، شبهاتی مطرح کرده که در این یادداشت به این مطلب پرداخته و به شبهاتی که ایشان مطرح کرده پاسخ داده می شود.