خانه » اخبار » نشست مشترک مدیران مرکز حجاب ریحانه النبی با نماینده شهر مشهد در مجلس شورای اسلامی
جلسه نصرالله پژمانفر با ریحانه النبی مشهد

نشست مشترک مدیران مرکز حجاب ریحانه النبی با نماینده شهر مشهد در مجلس شورای اسلامی

جلسه نصرالله پژمانفر با ریحانه النبی مشهدبه گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ مدیران ارشد این مرکز با حجت السلام و المسلمین نصرالله پژمانفر نماینده محترم مجلس شورای اسلامی نشست مشترکی برگزار نمودند.

در جلسه مذکور که روز شنبه ۹۶/۳/۲۷ منعقد گردید جناب حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم پور مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی نیز حضور داشتند؛ ایشان ابتدا به توضیح فعالیت های مرکز حجاب ریحانه در طی سالهای گذشته پرداخته و سپس به آن دسته از مشکلاتی که تاکنون برای گسترش طرح در سراسر کشور وجود دارد اشاره کردند.

در ادامه جناب آقای جواد حسن زاده دبیر اجرایی ریحانه النبی در مشهد نیز نکاتی از قبیل عدم ثبات مکان فعالیت شعبه مشهد و عدم حمایت دستگاه های مختلف را یادآور شد و افزودند: گاهی برخی موانع و مشکلاتی که در آموزش و پرورش هست از نبود اعتبار و کمک های مالی جدی تر می باشد.

جلسه نصرالله پژمانفر با ریحانه النبی مشهددر این جلسه که خانم ها صدقی مسئول امور بانوان مشهد، باغبان، احسانی و شهبازی مسئول شعبه ارومیه نیز حضور داشتند به ارائه نکاتی در رابطه با حمایت بیشتر مسئولین و تقویت بیشتر این طرح پرداختند.

در پایان جناب آقای پژمانفر بعد از شنیدن سخنان حاضرین در جلسه ضمن تشکر از فعالیت های بی وقفه و با برکت عوامل ریحانه النبی(س)، این مجموعه را به بهره گیری حداکثری از ظرفیت های عمومی مردم فراخواند و گفتند باید فعالیت های ریحانه النبی(س) به مردم شناسانده شود.

ایشان در ادامه گلایه ها در رابطه با اشتباهات برخی دولتمردان در حوزه حجاب و عفاف را به جا دانسته و از دست اندرکاران ریحانه النبی(س) خواستند که علی رغم کم کاری برخی مسئولین از پای ننشینند و با قدرت بیشتری به راه خود ادامه دهند.

درباره admin

x

شاید بپسندید

پاسخ به شبهات عباس عبدی “درباره حجاب”

عباس عبدی طی یادداشتی تحت عنوان "درباره حجاب" در روزنامه اعتماد، شبهاتی مطرح کرده که در این یادداشت به این مطلب پرداخته و به شبهاتی که ایشان مطرح کرده پاسخ داده می شود.