خانه » اخبار » جلسه هم اندیشی مسئولین اتاق فکر شعب ریحانه النبی در مشهد
جلسه اتاق فکر حجاب

جلسه هم اندیشی مسئولین اتاق فکر شعب ریحانه النبی در مشهد

جلسه اتاق فکر حجاببه گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ جلسه هم اندیشی و اتاق فکر این مرکز با حضور مسئولین اتاق فکر تمامی شعب، در مشهد برگزار شد.
جلسه هم اندیشی و اتاق فکر مرکز حجاب ریحانه النبی(س) پنج شنبه یکم شهریورماه با حضور مسئولین اتاق فکر از تمامی شعب در قرارگاه فرهنگی ولی امر مشهد برگزار شد.

این جلسه در دو بخش صبح و بعدازظهر تشکیل گردید و جناب آقای ابراهیم پور ضمن طرح محورهای اصلی اتاق فکر، خواستار ارائه نظرات و پیشنهادات مسئولین شدند. اعضای جلسه نیز ضمن بیان مشکلات و انتقادات، راهکارهایی که برای بهبود عملکرد این مرکز در نظر داشتند، عنوان کردند.
ضمنا مسئول امور بانوان تمامی شعب در این نشست حضور داشتند تا بهتر در جریان کم و کیف برنامه های مرکز قرار گرفته و هماهنگی های موثرتری صورت گیرد. این نشست هم زمان با نماز مغرب و عشا پایان یافت.

درباره admin

x

شاید بپسندید

نقد نظرات مهدی نصیری در مناظره الزام حجاب

در مناظره جناب آقای سوزنچی و مهدی نصیری اشکالات متعدد مبنایی به بیانات جناب آقای نصیری وجود دارد. دراین مرقومه پاسخ نقدها را ارائه خواهیم کرد تا صاحب نظران ومحققین وآحاد جامعه قضاوت دقیق تری داشته باشند.