خانه » اخبار » برگزاری جلسه توجیهی با حضور مسئول طرح ملی مدارس و دبیر اجرایی و مربیان شعبه قم

برگزاری جلسه توجیهی با حضور مسئول طرح ملی مدارس و دبیر اجرایی و مربیان شعبه قم

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ جلسه توجیهی با حضور مسئول طرح ملی مدارس و دبیر اجرایی شعبه و مربیان شعبه قم برگزار شد .

جلسه با قرائت قران توسط حاج آقای کریم پور رسمیت پیدا کرد .در این جلسه حاج آقای احمدی بعد از معرفی طرح مدارس به مربیان جدید درخواستیهای ستاد از شعبه را بیان فرمودند.معرفی مسئولین به مربیان جدید ،تعریف فرشته هدایت ،شورای حجاب ،حافظان حجاب اولیه و ثانویه و حامیان حجاب اولیه و ثانویه ، نحوه آمار گیری ، زمان ارائه آمارها ، نحوه دادن جوایز ، اتاق فکر و کارهای این اتاق ،نحوه تکمیل دفترچه عملکرد مربیان ، تبیین جشن حجاب و تعریف پیکسل از جمله مواردی بود که ایشان در جلسه بیان کردند.

در پایان جلسه به چند پیشنهاد در مورد کتابها و جوایز و محتوا پاسخ دادند که این موارد به اتاق فکر واگذار شده و آنها بعد از بررسی موارد تصویب شده خود را به ستاد مرکزی فرستاده و بعد از تائید در آنجا در مدارس اجرایی خواهد شد.

درباره admin

x

شاید بپسندید

برگزاری کارگاه عفاف و حجاب در پایگاه دریایی بوشهر

کارگاه عفاف و حجاب، ویژه کارکنان و همسران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور عضو ستاد عفاف و حجاب حوزه علمیه قم و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در بوشهر برگزار شد.