خانه » اخبار » برگزاری جلسه آموزش مربیان جدید طرح ملی مدارس شعبه ی قم

برگزاری جلسه آموزش مربیان جدید طرح ملی مدارس شعبه ی قم

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ جلسه آموزش مربیان جدید طرح در روز دوشنبه ۹۶/۸/۱۵ در مرکز ریحانه النبی (س) شعبه قم برگزار شد.

این جلسه با حضور مربیان جدید در مرکز ریحانه النبی شعبه پردیسان برگزار گردید. آموزش این دوره توسط خانم فقیهی و خانم زارع انجام گرفت که در ابتدا مسائل مربوط به ملی بودن این طرح و همچنین تاکید بر اینکه انجام این پروژه یک فعالیت جهادی است بحث شد و سپس به آموزش مرحله به مرحله طرح پرداختند. اهم موضوعات بیان شده در این جلسه تعیین فرشته هدایت، تعریف حافظان و حامیان حجاب، شورای حجاب، نکاتی در مورد مستند سازی برنامه ها در مدارس، زمان ارائه آمار حافظان و حامیان طرح، حضور و غیاب مرتب مربیان در مدارس و ارئه گزارش کار ۲ ماهه و ساعت کاری ، کلاسداری، بیان تجارب دیگر مربیان و …بود.
همچنین فایل ضبط شده این جلسه در گروه تلگرامی مربیان قم قرار داده شد تا مربیانی که امکان حضور در جلسه را نداشتند بهره مند شوند.

درباره admin

x

شاید بپسندید

پاسخ به شبهات عباس عبدی “درباره حجاب”

عباس عبدی طی یادداشتی تحت عنوان "درباره حجاب" در روزنامه اعتماد، شبهاتی مطرح کرده که در این یادداشت به این مطلب پرداخته و به شبهاتی که ایشان مطرح کرده پاسخ داده می شود.