خانه » اخبار » برگزاری جلسه آموزش مربیان جدید طرح ملی مدارس شعبه ی قم

برگزاری جلسه آموزش مربیان جدید طرح ملی مدارس شعبه ی قم

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ جلسه آموزش مربیان جدید طرح در روز دوشنبه ۹۶/۸/۱۵ در مرکز ریحانه النبی (س) شعبه قم برگزار شد.

این جلسه با حضور مربیان جدید در مرکز ریحانه النبی شعبه پردیسان برگزار گردید. آموزش این دوره توسط خانم فقیهی و خانم زارع انجام گرفت که در ابتدا مسائل مربوط به ملی بودن این طرح و همچنین تاکید بر اینکه انجام این پروژه یک فعالیت جهادی است بحث شد و سپس به آموزش مرحله به مرحله طرح پرداختند. اهم موضوعات بیان شده در این جلسه تعیین فرشته هدایت، تعریف حافظان و حامیان حجاب، شورای حجاب، نکاتی در مورد مستند سازی برنامه ها در مدارس، زمان ارائه آمار حافظان و حامیان طرح، حضور و غیاب مرتب مربیان در مدارس و ارئه گزارش کار ۲ ماهه و ساعت کاری ، کلاسداری، بیان تجارب دیگر مربیان و …بود.
همچنین فایل ضبط شده این جلسه در گروه تلگرامی مربیان قم قرار داده شد تا مربیانی که امکان حضور در جلسه را نداشتند بهره مند شوند.

درباره admin

x

شاید بپسندید

برگزاری کارگاه عفاف و حجاب در پایگاه دریایی بوشهر

کارگاه عفاف و حجاب، ویژه کارکنان و همسران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور عضو ستاد عفاف و حجاب حوزه علمیه قم و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در بوشهر برگزار شد.