خانه » آموزش » برگذاری جلسه بررسی روند اجرای طرح ملی مدارس در در شعبه قم-پردیسان

برگذاری جلسه بررسی روند اجرای طرح ملی مدارس در در شعبه قم-پردیسان

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛  جلسه بررسی روند اجرای طرح در مدارس پردیسان در روز پنجشنبه با حضور مسیول محترم طرح مدارس و دبیر اجرایی و مربیان در مسجد امام صادق در شهرک پردیسان برگزار شد .
مسئول طرح با بیان نکات دقیق تری در مورد حافظان اولیه و ثانویه ، نحوه دادن جوایز به انها،ساعات حضور مربیان در مدارس جلسه را شروع کردند و در ادامه به سوالات مربیان در مورد وظایف اعضاء شورا، حافظان و انتخاب انها ، چگونگی فعالیت مربیان ریحانه در مدارس و وظایف آنها پاسخ گفتند.
در این جلسه که با هدف بررسی و اطلاع از روند اجرای طرح مدارس و میزان فعالیت و همکاری و هماهنگی مربیان و مدیران و معلمان برگزار شده بود نکاتی در مورد نوع ارتباط گیری و برخورد مربیان با مدیران و بچه ها یادآوری شد .حاج اقای احمدی ضمن صحبت های خود رضایت ستاد مرکزی را از شعبه قم برای همکاری منظم و مستمر در ارائه آمارها و نامه های مربوطه اعلام کردند.

 

 

 

 

 

 

درباره admin

x

شاید بپسندید

پاسخ به شبهات عباس عبدی “درباره حجاب”

عباس عبدی طی یادداشتی تحت عنوان "درباره حجاب" در روزنامه اعتماد، شبهاتی مطرح کرده که در این یادداشت به این مطلب پرداخته و به شبهاتی که ایشان مطرح کرده پاسخ داده می شود.