خانه » آموزش » برگذاری جلسه بررسی روند اجرای طرح ملی مدارس در در شعبه قم-پردیسان

برگذاری جلسه بررسی روند اجرای طرح ملی مدارس در در شعبه قم-پردیسان

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛  جلسه بررسی روند اجرای طرح در مدارس پردیسان در روز پنجشنبه با حضور مسیول محترم طرح مدارس و دبیر اجرایی و مربیان در مسجد امام صادق در شهرک پردیسان برگزار شد .
مسئول طرح با بیان نکات دقیق تری در مورد حافظان اولیه و ثانویه ، نحوه دادن جوایز به انها،ساعات حضور مربیان در مدارس جلسه را شروع کردند و در ادامه به سوالات مربیان در مورد وظایف اعضاء شورا، حافظان و انتخاب انها ، چگونگی فعالیت مربیان ریحانه در مدارس و وظایف آنها پاسخ گفتند.
در این جلسه که با هدف بررسی و اطلاع از روند اجرای طرح مدارس و میزان فعالیت و همکاری و هماهنگی مربیان و مدیران و معلمان برگزار شده بود نکاتی در مورد نوع ارتباط گیری و برخورد مربیان با مدیران و بچه ها یادآوری شد .حاج اقای احمدی ضمن صحبت های خود رضایت ستاد مرکزی را از شعبه قم برای همکاری منظم و مستمر در ارائه آمارها و نامه های مربوطه اعلام کردند.

 

 

 

 

 

 

درباره admin

x

شاید بپسندید

برگزاری کارگاه عفاف و حجاب در پایگاه دریایی بوشهر

کارگاه عفاف و حجاب، ویژه کارکنان و همسران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور عضو ستاد عفاف و حجاب حوزه علمیه قم و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در بوشهر برگزار شد.