خانه » اخبار » جلسه حجه الاسلا م احمدی مسئول طرح ملی مدارس با اعضای اتاق فکر ومربیان شعبه ارومیه

جلسه حجه الاسلا م احمدی مسئول طرح ملی مدارس با اعضای اتاق فکر ومربیان شعبه ارومیه

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛جناب آقای احمدی مسول طرح مدارس ریحانه النبی س ضمن سفر به شهر ارومیه برای بررسی روند اجرای طرح مدارس با اعضای اتاق فکر و مربیان شعبه، دیدار و گفتگو کردند .
ایشان در این دیدار با تقدیر و تشکر از زحمات انجام شده ، مربیان طرح را سرمایه های مرکز حجاب ریحانه النبی س خواندند و تاکید کردند : مربی در مدرسه باید با پشتیبانی شعبه و اتاق فکر دغدغه دیگری غیر از اجرای طرح نباید داشته باشد .
در ادامه این دیدار مربیان شعبه ارومیه برخی موانع و مشکلات خود را در اجرای طرح بازگو کردند که توسط مسئول طرح پاسخ داده شد .
جناب آقای احمدی دیدار و جلسه ای هم با اعضای اتاق فکر شعبه ارومیه داشتند و ضمن تاکید بر تولید محتوا بر مبنای نیاز مربیان و دانش آموزان بر اجرای هر چه بهتر جشن حافظان که در ماههای آتی از مهمترین برنامه های طرح مدارس است تاکید داشته و مواردی را برای بررسی اتاق فکر در مورد جشن عنوان نمودند .

درباره admin

x

شاید بپسندید

بازید معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از مرکز حجاب ریحانه النبی (س)

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با حضور در شهر مقدس قم، از مراکز حوزوی و تبلیغی بازدید به عمل آورده و با مسئولان مرکز حجاب ریحانه النبی (س) دیدار و از نزدیک، در‌ جریان فعالیت‌ها و طرح‌های این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.