خانه » آموزش » سومین دوره آموزشی بررسی شبهات حجاب درشعبه ارومیه
سومین جلسه شبهات حجاب
سومین جلسه شبهات حجاب

سومین دوره آموزشی بررسی شبهات حجاب درشعبه ارومیه

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ بنا به درخواست تعدادی از طلاب حوزه علمیه شهر ارومیه ، سومین دوره آموزشی بررسی شبهات حجاب در مرکز حجاب ریحانه النبی س شعبه ارومیه آعاز بکار کرد .
خانم شهبازپور گفت قرار است این دوره آموزشی توسط آن دسته از مربیانی که قبلا در دوره های بررسی شبهات حجاب بوده اند و جز ء افراد ممتاز و علمی هستند صورت پذیرد که هم کار ورزی برای خودشان می باشد و هم باعث استفاده گروههای بعدی از طلاب از استعداد و علمیت این افراد می باشد .
لازم به ذکر است که جمع بعدی نهایی توسط خانم شهبازپور صورت می گیرد .

به گفته ایشان نکته مهم در این جلسات این می باشد که افراد حاضر ،گروه بندی شده و برای جلسات بعدی هر کدام از گروه ها یکی از شبهات را بصورت گروهی آماده و ارائه خواهند داد تا هم دوره بصورت یکطرفه نباشد و هم روحیه کار علمی و بحث و مناظره نیز همزمان با یادگیری شبهات در افراد حاضر تقویت گردد .

درباره admin

x

شاید بپسندید

بازید معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از مرکز حجاب ریحانه النبی (س)

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با حضور در شهر مقدس قم، از مراکز حوزوی و تبلیغی بازدید به عمل آورده و با مسئولان مرکز حجاب ریحانه النبی (س) دیدار و از نزدیک، در‌ جریان فعالیت‌ها و طرح‌های این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.