خانه » اخبار » برگزاری جلسه ی اعضای شورای مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه مشهد

برگزاری جلسه ی اعضای شورای مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه مشهد

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ جلسه ی اعضای شورای مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه مشهد برگزار شد.
جلسه ی اعضای شورای مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه مشهد برگزار شد. این جلسه که با هدف بازگو کردن نیازمندی های شعبه با دبیر اجرایی تشکیل شده بود، به موضوعات زیر اشاره گردید. از جمله: نحوه تامین اعتبار جوایز حافظان و حامیان، تامین پیکسل مورد نیاز، برنامه ریزی جهت بازدید مسئولان از مدارس.
همچنین پیشنهاداتی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) توسط مسئول اتاق فکر و مسئول مدارس مطرح شد که مهمترین آنها شامل برپایی نمایشگاه شهری از آثار دانش آموزان، درنظر گرفتن هدیه ای برای مادران و اهدای هدیه ای به مناسبت بزرگداشت روز زن برای مربیان بود. در ادامه جلسه، دبیر اجرایی با اشاره به نتیجه ی پیگیری ها برای مکان جدید موسسه، نسبت به تامین اقلام مورد نیاز قول مساعد دادند. در پایان نیز مسئول امور بانوان، ضمن ارائه ی گزارشِ بازدیدهای خود از مدارس، به رضایت مدیران از نحوه فعالیت مربیان اشاره کردند.

درباره admin

x

شاید بپسندید

پاسخ به شبهات عباس عبدی “درباره حجاب”

عباس عبدی طی یادداشتی تحت عنوان "درباره حجاب" در روزنامه اعتماد، شبهاتی مطرح کرده که در این یادداشت به این مطلب پرداخته و به شبهاتی که ایشان مطرح کرده پاسخ داده می شود.