خانه » اخبار » برگزاری جلسه اتاق فکر شعبه مشهد با حضور حجت الاسلام احمدی

برگزاری جلسه اتاق فکر شعبه مشهد با حضور حجت الاسلام احمدی

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ جلسه اتاق فکر شعبه مشهد با حضور حجت الاسلام احمدی برگزار شد.
جلسه اتاق فکر شعبه مشهد با حضور حجت الاسلام احمدی مسئول طرح ملی مدارس با حضور مربیان باسابقه برگزار گردید. در این جلسه ابتدا حجت الاسلام احمدی از خانم باغبان مسئول اتاق فکر شعبه خواستند تا از روند فعالیت خود توضیحاتی داده و خروجی این فعالیتها را عنوان کنند. سپس ایشان، گزارشات خود را در چند بخش ازجمله: جلسه با اساتید، جلسات آموزشی مربیان، جلسات هم اندیشی در فضای مجازی، پرداختن به محتواها و راهکارهایی ازقبیل: نام کلاس، طرح درس ها، مسابقات ، عروسک باربی و… ارائه کرده و در ادامه به توضیح برنامه های هفته ی ولادت پرداختند که مهمترین آنها به شرح ذیل میباشد.
-نمایشگاه آثار دانش آموزان و خلاقیت های مربیان
-اهدای هدیه در مدارس به دخترانی که نامشان مزین به نام زهرا، فاطمه و ریحانه است
-جشن ویژه میلاد حضرت زهرا(س) با حضور والدین دانش آموزانی با این اسامی.
در این جلسه همچنین به برنامه های آتی اتاق فکر نیز اشاره شد و در پایان حجت الاسلام احمدی، پس از شنیدن نظرات و سئوالات سایر اعضا، اتاق فکر مشهد را یکی از فعال ترین اتاق فکرهای شعب دانستند وضمن تشکر از اعضا، برای همه آرزوی موفقیت کردند.

 

 

درباره admin

x

شاید بپسندید

برگزاری کارگاه عفاف و حجاب در پایگاه دریایی بوشهر

کارگاه عفاف و حجاب، ویژه کارکنان و همسران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور عضو ستاد عفاف و حجاب حوزه علمیه قم و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در بوشهر برگزار شد.