خانه » اخبار » ارزشمندترین تقدیر از مربیان ریحانه النبی(س) شعبه مشهد در پایان سال ۱۳۹۶

ارزشمندترین تقدیر از مربیان ریحانه النبی(س) شعبه مشهد در پایان سال ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ خاص ترین و ارزشمندترین تقدیر از مربیان ریحانه النبی(س) شعبه مشهد در مزارشهدای مدافع حرم برگزار شد.
در این مراسم که پدر و مادر شهید محمدی میهمانان ویژه این محفل شهدایی بودند؛ ابتدا جناب آقای حسن زاده دبیراجرایی به معرفی شعبه وجمع حاضر پرداختند و یاد شهید محمدی را که از دوستان دیرینه ایشان بودند گرامی داشتند؛ سپس پدرشهید به زوایای زندگی این شهید عزیز پرداخت و خالصانه از تدارک برنامه هایی که در آن یاد شهدا زنده می شود قدردانی کرد.
ایشان همچنین به این نکته اشاره نمود که اگر چه من وهمسرم پدرومادرِ جوادعزیز هستیم؛ اما این شهید متعلق به همه است و متعلق به اسلام است؛ او برای حفظ همه ارزش های نظام رفته است؛ برای همه مردم رفته است و در ادامه اضافه کرد؛ اگر چه نبودن او سخت است؛ اما ما به این توفیق بزرگ افتخارمیکنیم و از صمیم قلب دعا گوی همه زحمت کشان راه دین و اهل بیت(علیه سلام) هستیم.
در پایان این مراسم هدایایی به رسم یادبود و ارج نهادن به تلاش مربیان، به دست بابرکت پدر ومادرگرامی شهید انجام گرفت و هدایایی نیز از طرف موسسه به این دو بزرگوار اهدا شد.
جمع حاضر در آخرین جمعه سال؛ ضمن بیعت با شهدای گرانقدرِ مدافع، زحمات یک ساله خود را به پیشگاه شهدای عزیز تقدیم کردند تا به وسیله آنها و عنایت حضرت فاطمه( سلام الله علیها) مقبول درگاه باری تعالی قرار بگیرد.
………………..
***(نام شناسنامه ای شهیدمحمدی، مهدی بوده است که به علت تولد در روز میلاد امام جواد(علیه سلام) به این نام مشهور تراست)

 

 

درباره admin

x

شاید بپسندید

برگزاری کارگاه عفاف و حجاب در پایگاه دریایی بوشهر

کارگاه عفاف و حجاب، ویژه کارکنان و همسران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور عضو ستاد عفاف و حجاب حوزه علمیه قم و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در بوشهر برگزار شد.