خانه » اخبار » سومین جلسه اتاق فکر شعبه مشهد با موضوع تدوین محتوای آموزشی مربیان

سومین جلسه اتاق فکر شعبه مشهد با موضوع تدوین محتوای آموزشی مربیان

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ سومین جلسه اتاق فکر شعبه مشهد با موضوع تدوین محتوای آموزشی مربیان برگزار شد. این جلسه که در روز سه شنبه ۱۵ آبان ماه برگزار گردید به اتفاق مربیانی که عضو اتاق فکر هستند شکل گرفت و با توجه به موضوع خداشناسی که قبلا تصویب شده بود با هم اندیشی مربیان به سرفصل چگونگی تسبیح خدا توسط موجودات عالم پرداخته شد که دانش آموزان با مصداق های گفته شده به درک زیباتری از این موضوع برسند .
در ادامه جلسه نیز از چگونگی ورود مربی به این موضوع که خواص بسم الله بود صحبت شد و بارش فکری اعضا دررابطه با چگونگی مشارکت دادن دانش اموزان در بحث نعمت های خداوند از جمله بازی دست و پا و…انجام گرفت تا مخاطب با بازی ،بیشترین تاثیر را از طرح درس مذکور دریافت نماید.
در پایان جلسه نیز برای تکمیل این طرح درس باتوجه به داستان زنبورعسل و پیامبر(ص) قالب نمایش این داستان در نظر گرفته شد تا دانش آموزان آن را هرچه بیشتر وبهتر به خاطر بسپارند.

درباره admin

x

شاید بپسندید

برگزاری کارگاه عفاف و حجاب در پایگاه دریایی بوشهر

کارگاه عفاف و حجاب، ویژه کارکنان و همسران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور عضو ستاد عفاف و حجاب حوزه علمیه قم و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در بوشهر برگزار شد.