خانه » اخبار » سومین جلسه اتاق فکر شعبه مشهد با موضوع تدوین محتوای آموزشی مربیان

سومین جلسه اتاق فکر شعبه مشهد با موضوع تدوین محتوای آموزشی مربیان

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ سومین جلسه اتاق فکر شعبه مشهد با موضوع تدوین محتوای آموزشی مربیان برگزار شد. این جلسه که در روز سه شنبه ۱۵ آبان ماه برگزار گردید به اتفاق مربیانی که عضو اتاق فکر هستند شکل گرفت و با توجه به موضوع خداشناسی که قبلا تصویب شده بود با هم اندیشی مربیان به سرفصل چگونگی تسبیح خدا توسط موجودات عالم پرداخته شد که دانش آموزان با مصداق های گفته شده به درک زیباتری از این موضوع برسند .
در ادامه جلسه نیز از چگونگی ورود مربی به این موضوع که خواص بسم الله بود صحبت شد و بارش فکری اعضا دررابطه با چگونگی مشارکت دادن دانش اموزان در بحث نعمت های خداوند از جمله بازی دست و پا و…انجام گرفت تا مخاطب با بازی ،بیشترین تاثیر را از طرح درس مذکور دریافت نماید.
در پایان جلسه نیز برای تکمیل این طرح درس باتوجه به داستان زنبورعسل و پیامبر(ص) قالب نمایش این داستان در نظر گرفته شد تا دانش آموزان آن را هرچه بیشتر وبهتر به خاطر بسپارند.

درباره admin

x

شاید بپسندید

بازید معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از مرکز حجاب ریحانه النبی (س)

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با حضور در شهر مقدس قم، از مراکز حوزوی و تبلیغی بازدید به عمل آورده و با مسئولان مرکز حجاب ریحانه النبی (س) دیدار و از نزدیک، در‌ جریان فعالیت‌ها و طرح‌های این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.